Originalios dovanų idėjos moterims

2022.04.12
rašyta Tobula Dovana
Originalios dovanų idėjos moterims

Moteris – unikali, švelni ir graži būtybė. Kiek moterų, tiek norų ir svajonių. Šiandien dovanų pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams ar vaikams yra toks didelis, kad nesunku pasimesti. Visgi, kai ateina laikas išrinkti dovaną, neretai susiduriame su sunkumais. Ar ši dovana patiks? Ką galėčiau jai padovanoti? Kur ieškoti dovanos? Tokie ir panašūs klausimai užklumpa žmogų, ieškantį originalios dovanos moteriai.

Kaip išrinkti dovaną moteriai?

Prieš pradedant dovanų paieškas, vertėtų sau atsakyti į tam tikrus klausimus. Pavyzdžiui, kokiai progai ieškote dovanos. Į kokį biudžetą norėtumėte „tilpti“. Ką moteris mėgsta? Tiesiog reikėtų skirti laiko pamąstymui apie tai, kokia staigmena moteriai galėtų išties tikti bei patikti. Jeigu turėsite bent šiokį tokį įsivaizdavimą, ko norite, dovanų paieškos bus žymiai lengvesnės. Trys žingsniai.

  1. Apsispręskite, ar norite padovanoti apčiuopiamą dovaną, ar dovanų kuponą? Paprastai tariant, ar tai bus daiktas, ar ne. Šiais laikais yra gausybė kuponų, kelialapių, bilietų, kuriuos įteikdami padovanosite patirtį.
  2. Biudžetą apibrėžti būtina jau vien tam, kad dovanų paieškos būtų paprastesnės. Nereikia įvardinti konkrečios sumos, tačiau nusistatykite ribas. Pavyzdžiui, iki 50 eu, 50 -100 eu ir t.t.
  3. Išsirinkite vieną internetinę arba fizinę parduotuvę ir joje išrinkite dovaną. Kai jau turėsite norimos dovanos idėją, galite ieškoti ir kitose parduotuvėse. Tiesiog tokiu būdu nesiblaškysite ir lengviau išrinksite tai, ko iš tikrųjų norite.

Pateiksime 10 originalių idėjų, ką galite padovanoti moteriai

Dovana moteriai

Romantiškos dovanos.

Romantiškų dovanų pasirinkimas labai gausus: gėlės, saldumynai, vakarienė dviem, jodinėjimas žirgais, nakvynė su pusryčiais, spa procedūros ir kt. Tokio tipo dovanos puikiai tiks mylimai moteriai, su kuria kartu praleisite malonų laiką.

Laisvalaikio potyrių dovanų kuponas

Į tai įeina daugybė įvairiausių laisvalaikio praleidimo būdų ir įdomių patirčių. Oro pramogos: oro balionai, pilotavimo pamoka, skrydis parasparniu ir t.t. O galbūt pasivažinėjimas keturračiu ar itin prabangiu automobiliu? Tokios pramogos kupinos ekstremalių pojūčių. Tai puiki galimybė atitrūkti nuo kasdienybės ir patirti kažką naujo. Pabėgimo kambariai, pramogų parkai ir daugybė kitų idėjų – tereikia išsirinkti.

Dovanų idėjos moterims

Dovanų idėjos moterims

Jei ieškote dovanos ypatingai savo gyvenime moteriai, o gal tiesiog gerai draugei? Išrinkite dovaną pagal tai, ką moteris mėgsta, kokia veikla jai patinka, atsižvelkite į asmenines savybes ir neabejojame, jog išrinksite idealiai tinkančia dovaną, kuri nustebins ją ir sužavės.

DOVANOS MOTERIS

Parduotuvės dovanų čekis

Tai itin praktiška dovana, kuri visada nudžiugins moterį. Juk tai galimybė išsirinkti tai, ko iš tiesų norisi. Tai, kas tiks, patiks ir bus naudojama. Ne paslaptis, jog dauguma dailiosios lyties atstovių mėgsta pasivaikščiojimus po parduotuves, o jeigu dar rankose turi dovanų čekį – pirkinys garantuotas. Tokiu būdu suteiksite moteriai dar daugiau galimybių rinktis.

Geras juvelyrinis dirbinys

Tai gali būti tiek auskarai, tiek grandinėlė, apyrankė, pakabukas, sagė ir t.t. Šiandien juvelyrinių prekių pasirinkimas toks platus, jog tikrai įmanoma išrinkti kokybišką ir gražų daiktą. Auksas, platina, briliantai, o gal sidabras? Visa tai priklauso ne tik nuo finansinių galimybių, bet ir moters pageidavimų. Geriausia slapčia sužinoti, ko dama geidžia, o tuomet belieka apsilankyti juvelyrinių dirbinių salone iš išrinkti kažką gražaus. Nepamirškite, jog aukso ar kito metalo gaminį galite sukurti pagal savo pageidavimus. Tereikia kreiptis į profesionalius juvelyrus ar šias paslaugas teikiančius salonus. Tokia dovana – tarsi meno kūrinys iš širdies į širdį.

Grožio procedūros ar prekės

Grožio dovanos moterims

Yra sukurtas mitas, kuomet moteris, gavusi kosmetiką ar grožio paslaugos kuponą, gali įsižeisti. Neva jai kils klausimas, ar ji per mažai skiria dėmesio savo išvaizdai, o galbūt per retai lankosi grožio salone? Nieko panašaus. Save mylinti moteris žino, jog tokios dovanos, tai puikus būdas parodyti savo rūpestį, susižavėjimą ir meilę. Kosmetiką, makiažo ir kitas priemones išrinkti itin sudėtinga, todėl šiuo atveju pasinaudokite geros parduotuvės pardavėjos-konsultantės patarimais. Jos dažniausiai žino, koks kūno kremas, aliejus, šešėlių paletė ar kita priemonė yra universali ir ypač pamėgta moterų. Tai gali būti ir kuponas manikiūrui, plaukų kirpimui ir t.t.

Kokybiški kvepalai

Galbūt žinote moters mėgstamiausius kvepalus? O gal pabandykite surizikuoti ir pabandyti išrinkti naujus? Tokiu atveju taip pat pagelbės profesionali pardavėja, kuri žinodama, koks kvapas patinka Jūsų moteriai, parinks kažką panašaus, bet naujo. Dar vienas puikus pasirinkimas – kokybiškų nišinių kvepalų mėginukų rinkinys. Tokiuose rinkiniuose dažniausiai galima rasti skirtingų, itin mažos talpos aromatų, kurie bus tarsi staigmena kasdienai. Tai puikus būdas atrasti naują, sau tinkantį ir patinkantį kvapą.

Praktiška dovana

Ne, ne, šiuo atveju galbūt nuvykime mintis apie siurblį į šalį. Nors geras siurblys robotas reikalingas pirkinys, visgi pabandykime surasti kiek įdomesnę dovaną. Dovaną – malonumui. Na, pavyzdžiui: geras plaukų džiovintuvas arba plaukų garbanojimo/tiesinimo žnyplės, masažuokliai, naujoviškas elektrinis dantų šepetėlis, o gal... skanios kavos aparatas?

Bilietas į...

O taip, galima vardinti ir vardinti. Bilietas į kiną, spektaklį, muziejų, koncertą, renginį, proto mūšį, o gal į Maljorką? Rinktis Jums, bet patariame imti iškart du – puikiai praleisite laiką kartu.

Gurmaniškos dovanos

Gurmaniškos dovanos moterims

Pakvieskite moterį į vyno, sūrio, šokolado, skanėstų, arbatos, kavos ar kitokią degustaciją. Tai puiki galimybė ne tik sužadinti skonio receptorius, paragauti dar neragautų patiekalų ar gėrimų, linksmai praleisti laiką, bet ir sužinoti naujų dalykų. Degustacijų metu dažniausiai būna pasakojami įdomūs faktai, istorija, tad sužinoti naujų dalykų tikrai bus galima.

Drabužis – kodėl ne?

Moteris visada norisi puoštis, todėl dar viena suknelė ar gražūs apatiniai į kolekciją tikrai tiks. Tereikia žinoti dydį ir pirmyn. O galbūt kailiniai ar kailinė kepurė? Leiskite veikti fantazijai ir išrinkite tai, kas Jums atrodo gražu.

Dovanų idėjos moterims

Dovanų idėjos moterims

Jei ieškote dovanos ypatingai savo gyvenime moteriai, o gal tiesiog gerai draugei? Išrinkite dovaną pagal tai, ką moteris mėgsta, kokia veikla jai patinka, atsižvelkite į asmenines savybes ir neabejojame, jog išrinksite idealiai tinkančia dovaną, kuri nustebins ją ir sužavės.

DOVANOS MOTERIS

Moterys mėgsta dovanas, staigmenas ir dėmesį. Reikėtų nepamiršti, jog didelė dovanos kaina ne visada reiškia aukštesnę kokybę. Juo labiau, moteriai kur kas svarbiau pats dėmesys ir noras patikti, o visa kita – tik detalės. Rinkitės dovaną su meile ir nevaržykite savęs, galvodami apie mitus, stereotipus ar taisykles.

Komentarai

Įrašų nėra

Rašyti atsiliepimą