Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Fantazijos.lt dovanų kuponas, suteikia neįprastą galimybę praturinti seksualinį gyvenimą neatrastomis spalvomis, atrasti naujus pojūčiais ir pridėti pikantiškų detalių miegamajame. Šis dovanų kuponas leidžia tiek poroms, tiek individualiai įkvėpti aistrą ir praplėsti intymias fantazijas.

Įsigiję Fantazijos.lt dovanų kuponas, gavėjas gali pasirinkti iš aukščiausios kokybės, laiko patikrintų ir geriausių atsiliepimų sulaukiančių prekių iš didelio asortimento. Svetainėje rasite platų prekių pasirinkimą, skirtą įvairioms skoniams ir poreikiams. Tai yra saugus ir konfidencialus būdas išpildyti intymias fantazijas ir praturtinti jūsų intymių akimirkų spektrą.

Fantazijos.lt dovanų kuponas galioja tiek perkant elektroninėje www.fantazijos.lt parduotuvėje, tiek jų fizinėse parduotuvėse (Gedimino pr. 45 Vilnius, P. Lukšio g. 2 Vilnius, Akropolis, 1 aukštas, 1C Kaunas, Savanorių pr. 196 Kaunas, Taikos pr. 33 Klaipėda, PC "Saulės miestas" Šiauliai, Kauno g. 31 Marijampolė).

Perkant internetu: gavęs asmuo susisiekia su fantazijos.lt nurodytais kontaktais (kurie bus nurodyti mūsų kupone). Susisiekus jų darbuotojas suteikia specialų kodą kurį pritaikius pirkimo metu el. parduotuvėje bus suteikta nuolaida sumai kuriai buvo įsigytas kuponas. Jie pirkinių krepšelio suma yra didesnė, nei dovanų kupono suma, reikės susimokėti tik skirtumą. Jei dovanų kupono vertė mažesnė už krepšelio, skirtumas nebus gražinamas. Pirkėjo krepšelis yra visiškai konfidencialus ir žinomas tik pačiam pirkėjui. 

Dovanokite galimybę išsipildyti troškimams ir pagerinti intymų gyvenimą.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
El. parduotuvė
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Kuponas gali pasinaudoti asmenys tik nuo 18 metų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Intymus fantazijos.lt dovanų kuponas

25.00
El. parduotuvė
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 250 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 13 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Fantazijos.lt

Fantazijos.lt erotinė kelionė prasidėjo 2009 metais, ir su nuolat augančia aistra tapo 30-ies profesionalų komanda, pasiryžusia pakeisti žmonių požiūrį į intymumą be ribų. Kiekvieną dieną siekia atrasti aukščiausios kokybės sekso prekes ir pasiūlyti jums tai, kas leistų išpildyti dar neatrastus jums malonumus.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą