Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Šokoladas – meilės saldumynas. O šokolado mėgavimasis yra vienas iš romantiškesnių užsiėmimų dviems. Kviečiame pasimėgauti geriausiomis šokolado fondiu tradicijomis, kurios siekia XVIII a. Šveicariją. Jums bus pateiktas įvairių šviežių vaisių asorti, kuriuos specialiomis šakutėmis mirkysite juodame šokolade ir mėgausitės dar nepatirtais skoniais.

Šokolado fondiu, taip pat yra puiki dovana veganams (jeigu pageidaujate veganiškos paslaugos, tai rezervacijos metu privalote apie tai informuoti paslaugos teikėja).

Kaip vyksta šokolado fondiu?

  • Sutartu laiku atvykstate į šokolado manufaktūrą ir kavinę „ŠOKOLADINĖ“, esančią M. Daukšos g. 48-1, Kaune.
  • Kavinės darbuotojai trumpai papasakoja apie šokolado fondiu, supažindina su įrankiais ir saugumo instrukcijomis (po puodu dega ugnis, todėl reikia būti atsargiems).
  • Prie stalo dviems degustuojate šokolado fondiu, bendraujate, galite užsisakyti papildomus desertus, gėrimus.
  • Pramogai skiriama 1 valanda. Toliau visada galima pratęsti pasisėdėjimą kavinėje.

Potyrio metu galite bendrauti su „ŠOKOLADINĖS“ šokolado meistrais, užduoti rūpimus klausimus. Po šios pramogos išskirtinės išvaizdos kavinėje norėsite susiorganizuoti tokį romantišką fondiu vakarėlį ir savo namuose. Gera nuotaika ir malonūs prisiminimai – garantuoti. Nepamirškite pasikrauti telefonų – asmenukės prie fondiu stalo iš tiesų įspūdingos.

Šokolado fondiu Kaune, tai gurmaniška ir romatiška šventė dviems, kurią papildys šokoladinė kavinės aplinka ir mielo žmogaus draugija. Tai kodėl nesusikūrus mažytės šventės dabar?

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
2 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val., kitaip dovanų čekis bus laikomas panaudotu.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
ROMANTIŠKA

Šokolado fondiu 2 asm.

18.00
Kaunas, 2 asm.
SAL-SF
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 180 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 9 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Ar galimas veganiškas šokolado fondiu?

Taip. Ruošiame ir šokolado fondiu specialiai veganams. Mūsų produkcijoje nėra augalinės kilmės produktų, gliuteno ir kitų medžiagų, nesuderinamų su veganišku gyvenimo būdu.

Kokį aprangos kodą rekomenduotumėte šiai pramogai?

Tai romantiškas pasimatymas, todėl tinka laisvas, kasdieninis stilius. Aišku, galima apsirengti ir šventiškai. Venkite oficialaus stiliaus, nors vyrams tai ne problema. Svarbu, kad jaustumėtės patogiai ir visą dėmesį skirtumėte vienas kitam ir šokoladui, ne aprangai ar kasdieninei rutinai.

Esame alergiški tam tikriems maisto produktams. Ar vis tiek galime pasinaudoti šia pramoga?

Taip žinoma, rezervacijos metu praneškite mums, kokiems tiksliai maisto produktams esate alergiški. Jų pramogos metu ant stalo netieksime. Visada rūpinamės savo klientų sveikata ir maloniais potyriais.

Truputis istorijos apie šokolado fondiu

Šokolado fondiu

Pats šokolado fondiu nėra itin senas „išradimas“. Jį 1960 metais pristatė šveicarų šefas savo restorane Niujorke, JAV. Tuo metu jis ieškojo būdų, kaip patobulinti desertus ir prisiminė seną šveicarišką sūrio fondiu technologiją. Beje, pats pirmas fondiu receptas aprašytas dar 1699 metais, o šveicarai laiko jį nacionalinės virtuvės pasididžiavimu. Prancūziškai „fondue“ reiškia „ištirpintas“, o tai visiškai tiksliai atspindi jo naudojimą: ant lėtos ugnies užkaistame puode ištirpdomas šokoladas. Atskirai patiekiamos uogos, vaisiai, riešutai, želė gabaliukai, sausainiai. Jie užmaunami ant ilgos šakutės ir panardinami į išlydytą šokoladą. Tai labai malonus ir įdomus procesas, pastarąjį dešimtmetį virtęs į savotišką pramogą – degustaciją.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Saldita paslaugos