Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Ar išdrįstumėte įžengti į virtualų kupina paslapčių pasaulį? Su specialiais virtualiosios realybės akiniais galite pasinerti į tokį nuotykių ir įspūdžių pasaulį, į kokį iki šiol dar tikrai nesate buvę. Jei ieškote adrenalino kupinos kelionės, "VR Pojūčiai" Klaipėdoje yra puiki vieta jums ir jūsų draugams. Siūlome įvairių virtualios realybės patirčių - nuo slidinėjimo ir alpinizmo iki nardymo ar mūšių su tikrais zombiais, ir tikrai nesvarbu, kokie jūsų pomėgiai, garantuojame, kad mūsų virtualios realybės kambaryje rasite, tikrai kuom pasimėgauti, ir išmėginti iš daugiau nei 100 įvairiausių virtualių žaidimų.

Štai taip - dabar galite susiburti į komandą su kitu žmogumi ir kartu įveikti virtualaus pasaulio iššūkius. VR Pojūčiai - puikus būdas praleisti popietę su draugais ar šeimos narias, o taip pat, tai labai smagi pramoga vaikams.

Tad ko laukiate? Nusikelkite į neribotų galimybių pasaulį!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Klaipėda
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
iki 2 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Patogi laisvalaikio apranga
Kita informacija Kita informacija:
Daugiau nei 100 virtualių žaidimų

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Apsilankyk virtualios realybės pasaulyje

20.00
Klaipėda, iki 2 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 200 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 10 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

„VR Pojūčiai“

VR Pojūčiai yra puiki vieta pasilinksminti ir pamiršti realųjį pasaulį. Virtualiose realybės kambaryje siūlome daugybe naujausių ir tradicinių VR žaidimų, kuriuos galite žaisti su šeima, draugais ar kolegomis. Visada rekomenduojame optimalų laiką pagal žmonių skaičių, pavyzdžiui, jei yra grupė, galite žaisti su keliais akiniais pakaitomis. Bus smagu ne tik linksmintis, bet ir stebėti savo draugus. Galėsite rinktis iš daugiau nei 100 skirtingų VR žaidimų, todėl kiekvienas ras tinkama žaidimą sau!

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą