Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Esi vienišas, be antrosios pusės? Neturi laiko ar nežinai tinkamo būdo, kaip susipažinti su žmogumi, kuris taptų nuolatiniu gyvenimo palydovu? Yra labai smagus būdas, kaip susirasti antrą pusę ar bent jau smagiai praleisti laiką. Tai greitasis pasimatymas.

Speed dating’as (liet. “Greitasis pasimatymas”) — pažinčių renginys, skirtas užimtiems žmonėms, negalintiems daug laiko skirti antros pusės paieškoms.

Greito pasimatymo tikslas – per trumpą laiką sudaryti galimybę susipažinti su kuo daugiau įdomių žmonių.

Greitų pasimatymų amžiaus grupės: 20–27 m., 27–35 m ir 35-45 m.. tiek vyrams, tiek moterims.

Su Speed Daiting VIP naryste Jūsų laukia

Lankymasis vienerius metus į organizuojamus speed dating pasimatymus Kaune yra ne ribotas (galite lankytis kad ir į kiekvieną organizuojamą pasimatymą), plius papildomos privilegijos VIP nariams (ypač tinka dovanojant kitam asmeniui).

*Į VIP narystės pasiūlymą įtraukti tik tradiciniai Speed Dating renginiai bei Kontaktų tipo renginiai, tačiau neįtraukti išskirtiniai/vienetiniai organizatorių renginiai (pvz. 2 dalių renginys su Šokių pamoka).

*Dalyvių skaičius renginiuose yra ribotas, turint „VIP narystę“ organizatoriai negarantuoja vietos renginyje, jei dalyvis kreipiasi per vėlai, kai bilietai į renginį jau išpirkti.

Kaip vyksta speed dating pasimatymai Kaune?

Registruojatės į greitąjį pasimatymą, kuris vyks artimiausiu metu Kaune (renginių datos www.speeddating.lt/Kaunas). Registracija vyksta susisiekiant su organizatoriais telefonu arba elektroniniu paštu kuo anksčiau iki pasirinktos renginio datos. Paprastai renginys vyksta jaukioje kavinėje laikantis visų saugumo reikalavimų.

Atvykti į greitąjį pasimatymą reiktų šiek tiek anksčiau, nei nurodyta. Jei pavėluosite, pasimatymo eiga bus sutrikdyta. Apsirenkite tvarkingai ir gražiai – kaip į pasimatymą.

Renginio vedėjas susodina apie 10 moterų prie staliukų. Paskelbus greitojo pasimatymo pradžią, vyrai tam tikra tvarka prieina ir prisėda prie staliuko, kur jų laukia dama. Pokalbiui skiriamos 4 minutės. Tada pasigirsta muzikinis signalas – ženklas, kad laikas persėsti prie kito staliuko.

Per 40-60 minučių vienas vyras prisėda prie visų moterų staliuko, tuo tarpų visos moterys pakalba su visais vyrais. Po renginio užpildoma anketa, kur surašyti dalyviai (be asmeninių duomenų). Jei žmogus patiko ir norėtumėte susitikti dar kartą, pažymite TAIP. Jei žmogus įspūdžio nepadarė, žymėti nieko nereikia.

Po renginio surenkamos vyrų ir moterų anketos. Jos suvedamos į duomenų bazę. Jei moteris vyrui pažymėjo TAIP, o tas pats vyras TAIP pažymėjo tai pačiai moteriai, jiems perduodami asmeniniai kontaktai – telefono numeriai. Taip dalyviai gali susisiekti ir pažintį pratęsti kitą dieną.

Nesijauskime vieniši, dovanokime gražias akimirkas kartu!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Apranga tvarking ir graži – kaip į pasimatymą
Kita informacija Kita informacija:
VIP naryste leidžia 1 metus lankytis organizuojamuose greituose pasimatymuose neribota kiekį. Narystė prasideda nuo pirmo rezervavimo, o ne nuo kupono įsigijimo datos.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Greitasis pasimatymas: VIP Narystė

99.00
Kaunas, 1 asm.
Jei norite kad renginio metu būtumėte vaišinami nemokamai gėrimu, turite pasirinkti gėrimai įskaičiuoti, kitu atveju turėsite gėrimus įsigyti savarankiškai.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 990 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 50 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

Įsigijus VIP naryste ištisus metus galėsite neribotai lankytis greitųjų pasimatymų organizuojamuose renginiuose. 

Narystė prasideda nuo pirmo rezervavimo, o ne nuo kupono įsigijimo datos.

 

Kas organizuoja greituosius pasimatymus?

Speed Dating

Greituosius pasimatymus organizuoja UAB “XXI a. renginiai”. Tai didžiausia ir labiausiai patyrusi greitųjų pasimatymų organizatorius Lietuvoje, šio pobūdžio renginius organizuojanti jau net 12 metų. Pasimatymus čia organizuoja patyrę renginių organizatoriai, o veda profesionalūs pramoginių renginių vedėjai.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

XXI a. renginiai paslaugos