Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

„Per smakrą varvėjo, burnoj neturėjau...“ – šį posakį žinome visi. Bet ar tikrai mūsų protėviai jį sakydami turėjo omenyje saldumynų degustacijas? Atrodo, kad tiesos yra nemažai...

Paragaukite išskirtinių šokolado gaminių įdomios ir turiningos šokolado ekskursijos Kaune metu. Liksite maloniai nustebinti ne tik išskirtinių skonių ir potyrių gausa, bet ir naudinga informacija apie šokoladą, kurį mėgsta visi. Po tokios ekskursijos norėsite ir patys kažką pagaminti namuose ir taip nustebinti savo artimus žmones.

Šokoladinės ekskursijos - degustacijos metu išgirsite unikalią šokolado atsiradimo istoriją, sudalyvausite akloje degustacijoje kurioje spėliosite kokios šokolado ir ne tik jo rūšys pateiktos, pasivaikščiosite po unikalią šokolado gamybos manufaktūrą Kauno senamiestyje, kuri yra vienintelė tokia mieste, pamatysite, kaip gaminami rankų darbo saldainiai, tuščiavidurės figūros, ir žinoma patys galėsite pasigaminti pačių šviežiausių triufelių ir asorti saldainių, išsilieti norimą figūrėlę ir padekoruoti ją spalvotu šokoladu. O galiausiai galėsite visus savo šokolado kūrinius išragauti ar parsivežti namo, kaip salžiausius prisiminimus.

Šokolado degustacija Kaune – puiki dovana tiek vyrams, tiek moterims. Galima tokiose ekskursijose dalyvauti dviese – tai puikus būdas suteikti porai naujų potyrių ir idėjų, kaip praskaidrinti asmeninį gyvenimą. Šokoladas kalba meilės kalba, todėl poros visada pageidaujamos.

Apsilankykite jau dabar ir sužinokite, kaip šokoladas gali praturtinti jūsų kasdienybę ir prisidėti prie šeimos gerovės. O jis iš tikrųjų stebuklingas... Bet apie tai jau papasakos „Šokoladinės“ meistrai.

Šokolado degustacija vyksta šokolado manufaktūroje ir kavinėje „Šokoladinė“, esančią M. Daukšos g. 48-1, Kaune. Tai vienintelė tokia manufaktūra Kaune.

Laukiame Jūsų pasinerti į tikra šokolado rojų!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Duodama apranga
Kita informacija Kita informacija:
Renginys vyksta du kartus į mėnesį, penktadieniais 18 val. Maksimalus žmonių skaičius 20. Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val., kitaip dovana bus laikoma panaudotu.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Šokoladinė ekskursija - degustacija

15.00
Kaunas, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 150 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 8 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Kaip vyksta šokolado degustacija - ekskursija Kaune?

Ekskursija vedama patyrusių šokolado gamybos meistrų ne didesnėms, nei 20 žmonių grupelėms.

Ekskursijos metu meistrai papasakoja apie šokoladą, jo gamybos procesus, įrankius, istoriją, receptus. Viskas aprodoma gyvai, kad realiai įsivaizduotumėte ir pamatytumėte kai kuriuos procesus (*kai kurie procesai – slapti, tad meistrai rodo tikrai ne viską). Patys galite pabandyti pasigaminti tam tikrus saldumynus, dekoruoti figūrėles, prisiliesti prie šokolado gaminimo meno.

Kol klausotės meistro pasakojimo, degustuojate tam tikrus šokolado gaminius – saldumynus, karštą šokoladą ar tiesiog gryno šokolado gabalėlius, kurie jūsų akivaizdoje gali virsti išskirtiniais konditerijos gaminiais – tuščiavidurėmis figūromis, išskirtiniais triufeliais, asorti saldainiais (su įdaru) ir t.t..

Diskutuojate su meistru, patys bandote pagaminti saldumynus, užduodate rūpimus klausimus ragaujate, ragaujate, dar karta ragaujate šokoladą. Degustuojami gaminiai yra išskirtinių skonių ir aukščiausios kokybės, jų prekybos centruose greičiausiai nerasite.

Ar ar šokolado degustacijos metu yra duodama kokia tai apranga?

Tikrai taip. Mes norime būti tikri, kad išeisite švarūs, taip kaip ir atėjote. Visiems dalyviams duodama speciali apranga – prijuostės, pirštinės, kepuraitės. Viskas turi būti švaru ir higieniška, atliekama laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų.

Ar į ekskursiją galiu atsivesti vaikų?

Nors mūsų ekskursija - degustacija yra skirta suaugusiems, tačiau vaikus atsivesti tikrai galite. Su sąlyga, kad jie paliks šokolado ir kitiems grupės dalyviams – puikiai suprantame, kad vaikams ši ekskursija gali būti tikras iššūkis.

Kada vyksta šokoladinės ekskursijos?

Ekskursijas organizuojame kas pora savaičių – du kartus per mėnesį, penktadieniais, 18 valandą. Ekskursija trunka 1 valandą, tad susiplanuokite savo laiką.

Ar galima atvykti įmonės kolektyvui?

Taip, įmonių kolektyvai iki 20 žmonių yra laukiami. Priimtume ir daugiau, bet fiziškai daugiau žmonių netelpa.

Saldita

Saldita yra įsikūrusi pačiame Kauno senamiestyje ir turi vienintelę mieste šokolado gamybos manufaktūrą kurioje jau 18 metų gamina įvairias progines dekoruotas, folijuotas šokoladines figūras, rankų darbo asorti saldainius, triufelius, įvairias figūrėles, reklaminius gaminius, liejinius su jūsų pasirinktu tekstu ar logo ženklu, iš tikro belgiško šokolado.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Saldita paslaugos