Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Kūno formas dailinti galima ištisus metus – nesvarbu, ar už lango kaitri vasara, ar žvarbus ruduo. Išbandykite itin efektyvią korekcinę procedūrą: anticeliulitinį - vakuuminį masažą specialia STARVAC įranga.

STARVAC įranga yra pritaikyta dirbti su keliomis procedūromis: riebalų sankaupų pašalinimas, celiulito mažinimas, suglebusios odos masažas ir t.t. Tai pasaulyje pripažinta ir efektyvi technologija, padedanti daugeliui moterų padailinti kūno formas ir atgauti pasitikėjimą savimi. Stangri ir graži oda – visų siekiamybė, todėl ši procedūra tinka įvairiausio amžiaus žmonėms.

Užsisakę šią masažo procedūrą, gausite profesionalią konsultaciją ir 30/45 minučių procedūrą, kuri padės jūsų odai tapti gražesnei ir sveikesnei. Aukščiausios klasės masažo paslaugos dar kartą įrodys, kad visi galime turėti gražią ir sveiką odą.

Anticeliulitinis - vakuuminis masažas Starvac- tai daugiafunkcinė, korekcinė procedūra, leidžianti dirbti su tokiomis estetinėmis problemomis, kaip celiulitas, riebalų sankaupos, ar odos suglebimas.

Anticeliulitinio - vakuuminio masažo paslaugą teikia žinoma grožio klinika Vilniuje „Masažo klinika“. Ši įmonė specializuojasi aukščiausios klasės masažo ir kitų grožio paslaugų teikimu. Profesionali įranga, patyręs kolektyvas, maloni aplinka ir išskirtinis dėmesys – esminiai šios grožio klinikos darbo principai.

Vakuuminiu masažu ne tik rūpinatės savo grožiu, bet ir papildomai dar ir stiprinate visą savo kūno organizmą. Tai kodėl nepalepinus savęs, ar nustebinti nuostabia dovana?

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
30 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Anticeliulitinis - vakuuminis masažas STARVAC

41.00
Vilnius, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 410 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 21 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Vilniaus Masažo klinika paslaugos