Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Ar kada bandėte pasidaryti šeimos fotosesiją namuose? Tai tikras iššūkis! Dešimtys nepavykusių kadrų, o kartais ir nusivylimas visa fotosesijos idėja gali sugadinti visą dieną. O iš visos gausybės nuotraukų rodyti tinkama vos viena kita. Juk taip sunku sustyguoti visus šeimos narius, kad jie žiūrėtų į kamerą, šypsotųsi, nemosikuotų rankomis, susikauptų... Čia reikalinga profesionali pagalba.

Profesionalus fotografas žino, kaip tinkamai atkreipti dėmesį ir pagauti geriausius kadrus, nesvarbu, kiek vaikams metų ir kokia suaugusiųjų nuotaika tą dieną. Visa paslaptis – ilgametė patirtis ir puiki reakcija. Kai namuose fotografuojate telefonu nustatę laikmatį, nematote to fotografavimo momento. Profesionalus fotografas per daugelį metų turi išsiugdęs tokių momentų gaudymo intuiciją. Dėl to, žiūrint iš šalies, ir atrodo, kad profesionalams itin paprasta fotografuoti.

Kaip vyksta šeimos fotosesija?

  • Susitariate su fotografu dėl fotosesijos vietos. Galima fotosesiją organizuoti viešoje vietoje, gamtoje, namuose arba studijoje (už studijos nuomą imamas papildomas 30 eurų mokestis).
  • Pasigražinate, susišukuojate, galite pasiruošti ir keletą kitų rūbų, kuriuos greitai persirengsite netoli fotografavimo vietos.
  • Taip pat galima pasirūpinti ir papildomais rekvizitais, pavyzdžiui, skėčiais, kamuoliais, akiniais nuo saulės, žaislais, saldainiais. Juos galima panaudoti žaismingos fotosesijos metu.
  • Nustatytu laiku atvykstate su fotografu ir 1 valandą užtrunka jūsų šeimos fotosesija.
  • Po fotosesijos susitariate, kiek nuotraukų bus retušuota ir pritaikyta spaudai. Jos gali papuošti jūsų namų sienas kaip paveikslai, fotodrobės, plakatai.

Visas nuotraukas po kurio laiko gausite el. paštu, kad galėtumėte išsisaugoti savo kompiuteryje.

Beje, jei norite į šeimos fotosesija atsivesti augintinį, iš anksto apie tai perspėkite fotografą.

Pasidovanokit profesionalia šeimos fotosesija jau dabar!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
iki 8 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Jūsų norima apranga kad gražiai atrodytumėte fotosesijos metu
Kita informacija Kita informacija:
Tikslesne vietą aptarsime rezervacijos metu

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Foto Takas įsimintina šeimos fotosesija

100.00
Vilnius, iki 8 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 1000 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 50 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Ar galima fotografuotis su kūdikiu?

Ne tik galima, bet ir rekomenduojama. Kūdikis yra svarbiausias šeimos narys tuo metu, todėl visas dėmesys skiriamas jam. Nereikia jaudintis, kad kūdikis verkia ar miega – visos situacijos gali atnešti labai įspūdingų ir gerų kadrų jūsų šeimos fotosesijai.

Mūsų šeima – suaugusieji, du vaikai ir šuo. Ar pavyks visus nufotografuoti gražiai?

Ideali šeima. Fotografas yra savo srities profesionalas, todėl vis bus nufotografuoti gražiai, žiūrintys į kamerą ir būtent tokiose situacijose, kurios privers šypsotis visus, pamačiusius tuos kadrus. Yra ne viena gudrybė, kaip atkreipti ir išlaikyti vaikų dėmesį keletą sekundžių, ko fotografui visiškai pakanka, kad padarytų keletą kadrų.

Ar atvykus į šeimos fotosesiją galima pasidaryti nuotraukas po vieną?

Taip, galima ir po vieną, tik suaugusiesiems, taip pat ir vienam suaugusiajam su vaikais arba tik vaikai. Yra daug variantų, kai šeima didelė. Jūsų šeima juk ne visada būna kartu, todėl reikia turėti ir pavienių nuotraukų.

Ar galima į fotosesiją atsivesti augintinių? Jie juk irgi šeimos nariai.

Fotosesijos metu pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas žmonėms. Kai augintinių per daug, visi žmonės stengiasi juos sugaudyti ir suvaldyti, o tai kartais būna sudėtinga. Dėl to rekomenduojame į fotosesiją atsivesti tik vieną augintinį. Šuniukas su kačiuku jau gali būti tikras iššūkis, nors po vieną su jais galima padaryti daug gražių kadrų. Rekomenduojame pasirinkti vieną augintinį. Taip pat yra pageidavimas, kad augintinis būtų nedidelis ir nebijotų žmonių, todėl nereiktų neštis žalčių, pitonų, žiurkėnų, žuvyčių, paukščiukų. Taip pat neverta vestis ir naminių gyvūnų – arklių, ponių, kiaulių, ožkų ir t.t. Jei gyvenate ūkyje, juos galima įtraukti tik išskirtiniais atvejais, kuriuos geriau iš anksto aptarti su fotografu.

Kodėl už fotografavimą studijoje yra taikomas papildomas mokestis?

Prieš kiekvieną fotosesiją fotostudiją reikia paruošti, pasirūpinti tinkamu apšvietimu ir įranga, o tai reikalauja papildomų resursų, laiko, asistentų darbo. Dėl to ir imamas papildomas 30 eurų mokestis.

Organizatorius: Fototakas

FotoTakas yra fotografo Antono Prokopovo įmonė, dirbanti su vestuvių fotografavimu bei filmavimu, taip pat ir asmeninėmis fotosesijomis. FotoTakas įmonėje dirba daugiau kaip 8 savo srities profesionalai. Taip pat teikiamos ir paslaugos fotografams, parduodami fotoaparatų presetai (nustatymų rinkiniai). Daugiau informacijos – fototakas.lt. Šiame puslapyje rasite ir pavyzdinių darbų galeriją.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

FotoTakas paslaugos