Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Kai aistra prigęsta, reikalingos tam tikros naujovės intymiajame kiekvienos poros gyvenime. Kokybiškos ir gerai parinktos sekso prekės gali sugrąžinti aistrą ir geismą į miegamąjį, todėl ši dovana tinka praktiškai visoms poroms, nepriklausomai nuo amžiaus ir įsitikinimų.

SlaptasNoras.lt dovanų kuponas – tai puiki galimybė rinktis patiems, kas pagyvintų intymų gyvenimą. Kiekvienos poros seksualiniai santykiai yra savotiški, todėl spręsti, koks priedas yra reikalingas, reiktų jiems patiems su dovanų kuponu suteikiama visiška laisvė tai padaryti ir įsigyti kokybiškų sekso prekių internetu iš el. parduotuvės SlaptasNoras.lt

Kaip vyksta SlaptasNoras.lt dovanų kupono išgryninimas?

Mūsų parduotuvėje tobuladovana.lt pasirenkate dovanų kuponą, tada išsirenkate iš sąrašo kokiai sumai reikalingas dovanų kuponas: 15, 30, 50, 100 ar 150 eurų. Išsirinkę apmokate užsakymą. Po apmokėjimo, atsiunčiame mūsų dovanų kuponą, kurį galėsite dovanoti norimam asmeniui.

Tada gavęs asmuo susisiekia su SlaptasNoras.lt nurodytais kontaktais (kurie bus nurodyti mūsų kupone). Susisiekus jų darbuotojas suteikia specialų kodą kurį pritaikius pirkimo metu jų el. parduotuvėje bus suteikta nuolaida sumai kuriai buvo įsigytas mūsų dovanų kuponas.

Jie pirkinių krepšelio suma yra didesnė, nei dovanų kupono suma, reikės susimokėti tik skirtumą. Jei dovanų kupono vertė didesnė už krepšelio, skirtumas nebus gražinamas.

Pirkėjo krepšelis yra visiškai konfidencialus ir žinomas tik pačiam pirkėjui. Dovanų kuponu galima pasinaudoti bet kuriuo metu, nes jis galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos.

Sekso prekių dovanų kuponas galioja perkant visas SlaptasNoras.lt el. parduotuvės prekes.

Šis paraduodamas mūsų dovanų kuponas galioja tik perkant elektroninėje www.slaptasnoras.lt parduotuvėje.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
El. parduotuvė
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Šis dovanų kuponas galioja tik perkant elektroninėje SlaptasNoras.lt. parduotuvėje. Pirkėjo krepšelis yra visiškai konfidencialus ir žinomas tik pačiam pirkėjui.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

SlaptasNoras.lt dovanų kuponas

15.00
El. parduotuvė
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 150 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 8 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

SlaptasNoras.lt

SlaptaNoras.lt - tai unikali erotinių prekių parduotuvė, savo klientams siūlanti daugiau nei 2300 prekių suaugusiems. Misija - padėti vyrams, tiek moterims ir poroms atrasti kažką naujo apie savo seksualumą ir patirti jausmus, apie kuriuos jie net neįsivaizdavo. SlaptasNoras.lt komanda įsitikinę, kad dėl plataus asortimento galime padėti kiekvienam rasti jo poreikius atitinkantį sprendimą!

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą