Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Pristatome Braškių kerai MINI - prabangų SPA ritualą, po kurio jausitės atsigaivinę, atjaunėję ir visiškai išpuoselėti nuo galvos iki kojų.

Braškinis masažas – gaivus, vasariškas ir itin malonus bei aromatingas viso kūno atpalaiduojantis masažas, dvelkiantis braškėmis. Malonus braškių kvapas pažadins Jūsų kūną ir sielą, subalansuos mintis, emocijas ir suteiks gerą savijautą.

(Atpalaiduojantis kūno masažas + odos balanso atstatomoji kaukė)

Atpalaiduojantis viso kūno masažas + odos balanso atstatomoji kaukė ypatingai švelni, raminanti ir kūno harmoniją suteikianti procedūra, kuri padės Jums pailsėti po dienos darbų, nuimti stresą, įtampą ir pasinerti į teigiamų emocijų sūkurį. Masažo metu stimuliuojami tam tikri smegenų centrai, todėl kūnas išskiria vadinamąjį laimės hormoną endrofiną, kuris padeda nusiraminti, pasisemti pozityvios energijos ir atgauti sielos pusiausvyrą. Kaukė padės atkurti veido odos pusiausvyrą.

Taigi palepinkite save SPA ritualu: Braškių kerai MINI- Jūs to nusipelnėte!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Marijampolė
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
90 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų

Atsiliepimai

Įrašų nėra

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Spa rirualas: Braškių kerai MINI

39.00
Marijampolė, 1 asm.
30 Dienų
Kaina lojalumo taškais: 390 lojalumo taškai
Gaunami lojalumo taškai: 20 lojalumo taškai
  • Perki pas mus, kaupi taškus!

 

Gero masažo namai

Gero masažo namai - tai profesionalūs masažo namai, siūlantys aukštos kokybės paslaugas Marijampolėje, kurie rūpinasi savo išvaizda, sveikata ir atsipalaidavimu. Atliekame atpalaiduojančius ir klasikinius masažus, kūno formavimo, veido procedūras, prabangius SPA ritualus, depiliaciją ir sveikatingumo procedūras. Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda nuolat tobulina savo žinias grožio ir sveikatingumo srityje, todėl kiekvienas apsilankymas pas mus yra ypatingas.

Atsiliepimai

Įrašų nėra

Rašyti atsiliepimą

Gero Masažo Namai paslaugos