Taisyklės Taisyklės

Paslaugos teikėjas Paslaugos teikėjas

Tobula Dovana Tobula Dovana

Kainos garantija

Mes norime būti tikri, jog pas mus gaunate geriausius kainų pasiūlymus visoje virtualioje erdvėje. Todėl mes pažadame, kad jeigu nusipirkę mūsų svetainėje kuponą per 14 dienų nuo pirkimo datos pamatysite tą pačią paslaugą, teikiamą to paties teikėjo, kur nors internete pigiau, mes kompensuosime 150 % skirtumo!

Norite reikalauti kainos atitikimo?

Tiesiog mums el. paštu labas@tobuladovana.lt atsiųskite nuorodą į analogišką pasiūlymą kitoje svetainėje. Taip pat laiške nurodykite savo kontaktinius duomenis ir mūsų svetainėje įsigyto kupono ID numerį. Peržiūrėsime, patikrinsime ir sulyginsime analogiškos paslaugos kainas mūsų svetainėje ir toje, kurią nurodėte Jūs. Jei tai yra ta pati paslauga ir iš to paties teikėjo, tik mažesne kaina, mes grąžinsime jums 150% skirtumo.

Sąlygos kainos garantijai

  • Kainų garantija taikoma tik internetiniams tą pačią paslaugą savo svetainėje parduodantiems mažmenininkams, kurių kainos yra teisingai pateiktos ir kurių paslaugas galima įsigyti nedelsiant.
  • Jūs turite pateikti savo kainos atitikties pretenziją per 14 dienų nuo kupono pirkimo datos mūsų svetainėje „tobuladovana.lt“.
  • Mes negalime pasiūlyti kainų atitikimo reklaminiams pasiūlymams arba nuolaidoms, kurios yra taikomos pas alternatyvius mažmenininkus.
  • Kainos garantija netaikoma ir tuo atveju, jei paslaugos panaudojimo sąlygos mūsų svetainėje ir toje, kurią nurodėte Jūs, skiriasi dėl tokių aspektų kaip paslaugų sezoniškumas, galiojimas ne visomis dienomis ir pan.
  • Kainos garantija taikoma iki 150 eurų.