Taisyklės Taisyklės

Paslaugos teikėjas Paslaugos teikėjas

Tobula Dovana Tobula Dovana

Lojalumo programa

Perki pas mus, kaupi perlus!

Tobula Dovana - siūlome unikalią lojalumo programą, pagal kurią už kiekvieną mūsų internetinėje parduotuvėje įsigyta dovanų kuponą gaunate lojalumo perlus (taškus). Kuo daugiau išleidžiate, tuo daugiau perlų uždirbate - viskas kaip du kart du! Taigi, ne tik galėsite rasti tobulą dovaną, bet ir sutaupyti pinigų kitam pirkimui.

Tobula Dovana lojalumo programa

  • Apsirikdami mūsų www.tobuladovana.lt elektroninėje parduotuvėje už kiekviena išleista jūsų viena eurą mes jums dovanojame 0,5 perlo taško kurio pasekoje sekančio pirkimo metu galite sumažinti kupono kainą. Tai gi, pvz. išleidote 10 eurų, mes pridėsime prie jūsų paskyros 5 lojalumo perlus.
  • Galimas dalinis kainos sumažinimas arba net 100% kainos sumažinimas. Tai priklauso kiek kartų pas mums pirkote, ir kiek jau esate sukaupę lojalumo perlų.
  • Sukauptus lojalumo perlus galite išleisti, net ir pirkdami dovanų kuponus kuriems tuo metu yra pritaikytos nuolaidos.
  • Sukauptus lojalumo perlus galite drąsiai išleisti, net kartu su įvairiais mūsų nuolaidų kodais. Ar tai ne tikras taupymas?
  • Tobula Dovana - lojalumo perlai nėra terminuoti. Jie bus jūsų paskyroje tiek laiko kiek bus aktyvi jūsų paskyra. Lojalumo perlai neturi galiojimo termino. Paprastai sakant lojalumo perlai niekados nedings iš jūsų paskyros, jei jūs jų neišleidote.

Kitos sąlygos

  • Lojalumo perlus gali gauti ir kaupti tik registruoti Tobula Dovana vartotojai ir turinys paskyras mūsų svetainėje.
  • Deja lojalumo perlai negalima perduoti ar dovanoti kitiems asmenims ar paskyroms. Lojalumo perlai priklauso tik jums ir niekam kitam. Tik paskyros savininkas gali juos išleisti.

Tad ko laukiate? Pradėkite apsirinkinėti šiandien ir pradėkite rinkti lojalumo perlus!