Taisyklės Taisyklės

Paslaugos teikėjas Paslaugos teikėjas

Tobula Dovana Tobula Dovana

Lojalumo programa

Perki pas mus, kaupi taškus!

Tobula Dovana - siūlome unikalią lojalumo programą, pagal kurią už kiekvieną mūsų internetinėje parduotuvėje įsigyta dovanų kuponą gaunate lojalumo taškus. Kuo daugiau išleidžiate, tuo daugiau taškų uždirbate - viskas kaip du kart du! Taigi, ne tik galėsite rasti tobulą dovaną, bet ir sutaupyti pinigų kitam pirkimui.

Tobula Dovana lojalumo programa

  • Apsirikdami mūsų www.tobuladovana.lt elektroninėje parduotuvėje už kiekviena išleista jūsų viena eurą mes jums dovanojame 0,5 taško kurio pasekoje sekančio pirkimo metu galite sumažinti kupono kainą. Tai gi, pvz. išleidote 10 eurų, mes pridėsime prie jūsų paskyros 5 lojalumo taškus.
  • Galimas dalinis kainos sumažinimas arba net 100% kainos sumažinimas. Tai priklauso kiek kartų pas mums pirkote, ir kiek jau esate sukaupę lojalumo taškų.
  • Sukauptus lojalumo taškus galite išleisti, net ir pirkdami dovanų kuponus kuriems tuo metu yra pritaikytos nuolaidos.
  • Sukauptus lojalumo taškus galite drąsiai išleisti, net kartu su įvairiais mūsų nuolaidų kodais. Ar tai ne tikras taupymas?
  • Tobula Dovana - lojalumo taškai nėra terminuoti. Jie bus jūsų paskyroje tiek laiko kiek bus aktyvi jūsų paskyra. Lojalumo taškai neturi galiojimo termino. Paprastai sakant lojalumo taškai niekados nedings iš jūsų paskyros, jei jūs jų neišleidote.

Kitos sąlygos

  • Lojalumo taškus gali gauti ir kaupti tik registruoti Tobula Dovana vartotojai ir turinys paskyras mūsų svetainėje.
  • Deja lojalumo taškų negalima perduoti ar dovanoti kitiems asmenims ar paskyroms. Lojalumo taškai priklauso tik jums ir niekam kitam. Tik paskyros savininkas gali juos išleisti.

Tad ko laukiate? Pradėkite apsirinkinėti šiandien ir pradėkite rinkti lojalumo taškus!