Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Norite pažinti kitokią sostinę? Pasirodo, ją galima pamatyti visai kitokią plaukiant Nerimi baidarėmis... naktį. Mažiau šviesos, daugiau romantikos ir paslapties. Mažiau žmonių ir mašinų – lengviau įsiklausyti į tikrąjį Vilniaus alsavimą.

Naktinis plaukimas baidarėmis Neries upe - tai nereali patirtis tiems, kas nori patirti kažką naujo ir įspūdingo.

Viskas, ko reikia šiam žygiui – patogių rūbų, linksmos kompanijos ir geros nuotaikos. Visa kita priklauso nuo Neries srovės, kuri neš jūsų baidarę per visą  Vilniaus miestą.

Ar plaukiojimas baidarėmis Nerimi yra saugus?

Neris yra didelė, bet srauni upė, tačiau pakankamai gili. Čia nėra didelių akmenų, skardžių, medžių ir šakų, neauga aukšti meldai ar kiti vandens augalai. Neries krantinės mieste yra sutvirtintos betonu, todėl Nerimi plaukti visiškai saugu ir tai gali daryti bet kokio amžiaus ar fizinio pasirengimo žmonės. Be to visada šviesu, net ir naktį.

Pastaba: tiksli sutikimo vieta bus nurodyta rezervacijos metu.

Nepilnamečiams asmenims reikalingas tėvų sutikimas. Plaukimai nėra vykdomi nepalankiomis baidarių plaukimui oro sąlygomis.

Dovanok sau ir kitiem neišdildomus įspūdžius ant vandens.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
2 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
2 val.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Patogi laisvalaikio apranga

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAKTINĖ

Naktinis plaukimas baidarėmis Nerimi

44.00
Vilnius, 2 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 440 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 22 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Kaip apsirengti plaukiant baidarėmis?

Rekomenduojame apsirengti lengvais, judesių nevaržančiais rūbais. Mūsų instruktoriai padės užsidėti gelbėjimosi liemenes, todėl patartina apsivilkti tik poros sluoksnių rūbus – apatinius ir viršutinius, pavyzdžiui džemperį arba sportinį švarkelį. Šaltesniu periodu reiktų pasirūpinti pirštinėmis ir kepure. Vasarą būtina pasitepti kremu nuo saulės, nes plauskime visiškai atviromis vietomis. Avalynė turėtų būti sportinė arba skirta žygiams. Tokia, kurios negaila sušlapinti, jei lytų lietus arba netyčia pritekėtų į baidarę vandens.

Ar galima atvykti su didesne kompanija?

Plaukioti baidarėmis smagiausia su draugais ar šeimos nariais. Paprastai atvyksta iki 8 žmonių grupė, nes tiek yra patogu transportuoti specialiu autobusu. Baidarės gali būti vienvietės arba dvivietės, todėl tikslų žmonių skaičių pageidautume sužinoti prieš atvykstant didesnei kompanijai, kad galėtume tinkamai pasiruošti su logistika ir inventoriumi.

Ar reikalingas specialus pasiruošimas plaukimui baidarėmis?

Ne, joks specialus pasiruošimas nėra reikalingas. Tai ne profesionalus sportas, o pramoga, kurios tikslas ne pervargti nuo irklavimo, bet pajausti malonumą plaukiant baidare ir pamaloninti akis išskirtiniais vaizdais. Tikrai jokių treniruočių nereikia, plaukti gali bet kokio amžiaus žmonės.

Organizatorius: Imanoma, MB

Plaukimus baidarėmis organizuoja baidarių entuziastas Aurimas su savo komanda „Vilniaus baidarės“. Įvairius plaukiojimus baidarėmis organizuoja jau keletą metų. Ilgametė patirtis užtikrina, kad paslaugos yra aukščiausios kokybės, saugios ir, žinoma, linksmos.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Vilniaus Baidarės paslaugos