Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Sveiki atvykę į SPA ritualą: moteriškas žavesys! Ši prabangi procedūra skirta puoselėti ir atjauninti protą, kūną ir dvasią. Pradedame nuo viso kūno masažo, kuriam naudojami tik geriausi ekologiški aliejai ir tepalai. Tai padės pagerinti kraujotaką, paskatins atsipalaidavimą ir sumažins raumenų įtampą ar skausmą. Tada atliksime veido masažą ir kaukę. Ši tikslinga veido procedūra padės sumažinti raukšles, pašviesins veido spalvą ir suteiks jums žvalumo bei atjaunėjimo pojūtį.

Procedūros metu Jūsų laukia viso kūno masažas, veido masažas ir veido kaukė:

  • 50 min. - viso kūno masažas;
  • 30 min. - veido masažas ir veido kaukė.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas ypatingai švelni, raminanti ir kūno harmoniją suteikianti procedūra, kuri padės Jums pailsėti po dienos darbų, nuimti stresą, įtampą ir pasinerti į teigiamų emocijų sūkurį. Masažo metu stimuliuojami tam tikri smegenų centrai, todėl kūnas išskiria vadinamąjį laimės hormoną endrofiną, kuris padeda nusiraminti, pasisemti pozityvios energijos ir atgauti sielos pusiausvyrą.

Atpalaiduojantis veido masažas + veido kaukė tai labai maloni ir efektyvi senėjimo profilaktika. Po šio masažo Jūs jausitės pailsėjusios, atsipalaidavusios, veidas atrodys atjaunėjęs, oda elastinga, atsigavusi, pagerės miegas. Dėl atlikto masažo, visos naudingos kaukės medžiagos puikiai pasisavinamos. Kaukė sužadina regeneracines odos savybes, atstato praradusį odos tonusą, ją sudrėkina ir pamaitina.

Taigi palepinkite save SPA ritualu: Moteriškas žavesys - Jūs to nusipelnėte!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Marijampolė
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
80 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
50 min. - viso kūno masažas; 30 min. - veido masažas ir veido kaukė.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

SPA ritualas: moteriškas žavesys

49.00
Marijampolė, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 490 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 25 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

„Gero masažo namai“

Gero masažo namai - tai profesionalūs masažo namai, siūlantys aukštos kokybės paslaugas Marijampolėje, kurie rūpinasi savo išvaizda, sveikata ir atsipalaidavimu. Atliekame atpalaiduojančius ir klasikinius masažus, kūno formavimo, veido procedūras, prabangius SPA ritualus, depiliaciją ir sveikatingumo procedūras. Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda nuolat tobulina savo žinias grožio ir sveikatingumo srityje, todėl kiekvienas apsilankymas pas mus yra ypatingas.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Gero Masažo Namai paslaugos