Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

HIFU - tai pažangi, sertifikuota, naujos kartos neinvazinė ultragarso procedūra, skirta efektyviam veido odos stangrinimui, tonizavimui, kontūravimui ir atjauninimui. Tai odos "pakėlimas" be operacijos! HIFU procedūros metu naudojama didelio intensyvumo fokusuota ultragarso energija kaitina giliuosius audinių sluoksnius, todėl nedelsiant ir ilgam pradeda gamintis kolagenas, kad oda atrodytų stangresnė ir jaunesnė. Procedūra nesukelia jokio skausmo ar diskomforto ir nėra jokių prastovų. Rezultatai matomi iš karto po procedūros, o per ateinančius kelis mėnesius jie toliau gerės, nes gaminasi naujas kolagenas.

Ši sistema leis pasiekti odos, poodinį riebalinį audinį ir paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos audinius, kuriuos anksčiau galėjo pasiekti tik plastikos chirurgas.

HIFU procedūros nauda:

  • Tvirtesnė, stangresnė, ženkliai jaunesnė oda;
  • Mažėja odos glebimas;
  • Nechirurginė, neinvazinė procedūra;
  • Nėra gijimo laikotarpio, nereikalauja poprocedūrinės priežiūros;
  • Natūraliai atrodantys rezultatai.

Rezultatas:

  • Be radikalių pokyčių iš karto po procedūros galėsite pastebėti pirmuosius rezultatus. Kadangi HIFU technologija dirba neinvaziniu metodu, procedūros poveikis laikui bėgant palaipsniui stiprės dar 3-6 mėnesius.
  • Tvirtesnė, stangresnė, atjauninta, patempta oda.
  • Veido ,,liftingas”. Nyksta raukšlės, atstatomi veido ovalo kontūrai, stangresnė pasmakrės oda. Sumažėja ar išnyksta ,,dvigubas pagurklis”.
  • Kūno kontūravimas. Tvirtėja, stangrėja suglebusi kaklo, rankų, pilvo, kojų, kelių oda.

Didžiausias privalumas yra tas, kad nėra jokio poprocedūrinio gijimo, gali būti tik laikinas paraudimas. Todėl iš karto galite grįšti į įprastinę veiklą.

HIFU procedūrą galima atlikti bet kuriuo metų laiku ir bet kuriam odos tipui. Ši procedūra gali būti skirta įvairiems audinių gyliams, siekant sugriežtinti, pakelti odą.

Efektas matomas iš karto po pirmos procedūros ir toliau palaipsniui gerėja iki 6 mėnesių. Tenka paminėti, kad klientams, kurie turi labai suglebusią odą, gali prireikti kelių procedūrų. Procedūra yra stipri, todėl efektas gali išsilaikyti porą metų, bet labai priklauso nuo gyvenimo būdo ir individualių senėjimo savybių.

Dovanokite gražia odą - Jūs to nusipelnėte!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Marijampolė
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
Priklauso nuo pasirinktų paslaugų
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Neinvazinė ultragarso HIFU procedūra

70.00
Marijampolė, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 700 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 35 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

„Gero masažo namai“

Gero masažo namai - tai profesionalūs masažo namai, siūlantys aukštos kokybės paslaugas Marijampolėje, kurie rūpinasi savo išvaizda, sveikata ir atsipalaidavimu. Atliekame atpalaiduojančius ir klasikinius masažus, kūno formavimo, veido procedūras, prabangius SPA ritualus, depiliaciją ir sveikatingumo procedūras. Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda nuolat tobulina savo žinias grožio ir sveikatingumo srityje, todėl kiekvienas apsilankymas pas mus yra ypatingas.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Gero Masažo Namai paslaugos