Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Apžvalginis pasiplaukiojimas laivu „Albatros“ Nemuno kilpomis yra puiki galimybė atrasti ir pamatyti Nemuno regiono grožį iš naujos perspektyvos. Laivas „Albatros“ suteikia jums komfortą, o kelionės metu galėsite mėgautis malonia atmosfera ir nepakartojamomis vaizdais.

Šis pasiplaukiojimas yra puiki galimybė pabėgti nuo kasdienybės ir mėgautis gamtos grožiu. „Albatros“ laivas yra tinkamas tiek mažoms grupėms, tiek individualiems pasiplaukiojimais. Laivo kapitonas su malonumu pasidalins su jumis vietine informacija ir įdomiais faktais apie regioną, kurį išvysite iš laivo.

Jūsų laukia: plaukimas 1 valandą laiko, istoriniu laivu „Albatros“, pagamintu 1953m. iš raudonmedžio ir šiaurinės pušies, bei ąžuolo kombinacijos.

Galimi du plaukimo laivu „Albatros“ maršruto pasirinkimai

Maršrutas 1. Gamtos apžvalga: Plaukimas prasideda mūsų prieplaukoje, pirmasis aplankomas objektas – Vytauto kalnas, tuomet plaukiame pro „Atmintie taką“, netrukus pasiekiame „Verknės“ upelį, įplaukiame 500 metrų į upelio gelmę, parodome tenais stūksantį „Ožkų pečių“ ir plaukiame atgal. Viso plaukimo metu kapitonas pasakoja apie matomus objektus. Marštuto ilgis – 8km.

Maršrutas 2. Miesto apžvalga: Plaukimas prasideda mūsų prieplaukoje, pirmasis aplankomas objektas – kita Birštono pusė, papasakojama, kas joje buvo senais laikais ir kas liko šiais, toliau plaukiame pro „Kunigo“ šaltinį, plaukimo meto visą laiką yra matomos abiejų Birštono pusių pakrantės, pasakojama apie Birštoną jo lankytinas vietas, galutinis objektas – „Žvėrinčiaus miškas“. Maršruto ilgis – 7km

Paslaugos sezoniškumas nuo gegužės 15 d. iki spalio 1 d..

Prisijunkite ir Jūs prie laivo „Albatros“ kelionės ir atraskite nuostabią Nemuno regiono gamtą, išplaukdami į Nemunu kilpų kelionę, kurioje tik jūs būsite pagrindiniai herojai.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Birštonas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
iki 6 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Nepriimami stipriai nuo alkoholio apsvaigę ir neadekvačiai besielgiantys asmenys. Sezoniškumas nuo gegužės 15 d. iki spalio 1 d.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Apžvalginis pasiplaukiojimas laivu „Albatros“ Nemuno kilpomis

60.00
Birštonas, iki 6 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 600 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 30 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Raudonbarzdžio medinių laivų flotilė

Raudonbarzdžio medinių laivų flotilė yra aktyvi ir įdomi organizacija, kuri skatina ir puoselėja medinių laivų statybos tradiciją bei jų naudojimą. Flotilė, įkurta 2015 metais, siekia atgaivinti senovės medinių laivų kultūrą ir skleisti laivų restauravimo meną. Taip pat jų flotilė siūlo unikalias plaukiant Nemunu (Birštone) potyrius su elegantiškais mediniais laivais.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Raudonbarzdžio medinių laivų flotilė paslaugos