Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Pasiplaukiojimas laivu "Liudvikas" Nemuno kilpomis yra nepakartojama galimybė atrasti Nemuno regiono grožį ir tyrinėti šią žavingą vietą iš vandens perspektyvos. "Liudvikas" yra jaukus ir patogus laivas, skirtas tiek individualiems plaukiotojams, tiek nedidelėms mažoms grupėms.

Keliaudami "Liudvikas" laivu, jūs turėsite galimybę stebėti nuostabius Nemuno kraštovaizdžius, ir ramybe, kurią teikia vandens paviršius. Laivo kapitonas bus su jumis visą kelionės laiką, dalindamasi įdomia informacija apie regioną, gamtą ir vietines istorines detales.

Jūsų laukia: plaukiame 1 valandą laiko, istoriniu laivu „Liudvikas“, pagamintu beveik prieš šimtą metų – 1930m. iš raudonmežio, tiko ir ąžuolo.

Galimi du plaukimo laivu „Liudvikas“ maršruto pasirinkimai

Maršrutas 1. Gamtos apžvalga: Plaukimas prasideda mūsų prieplaukoje, pirmasis aplankomas objektas – Vytauto kalnas, tuomet plaukiame pro „Atmintie taką“, netrukus pasiekiame „Verknės“ upelį, įplaukiame 500 metrų į upelio gelmę, parodome tenais stūksantį „Ožkų pečių“ ir plaukiame atgal. Viso plaukimo metu kapitonas pasakoja apie matomus objektus. Marštuto ilgis – 8km.

Maršrutas 2. Miesto apžvalga: Plaukimas prasideda mūsų prieplaukoje, pirmasis aplankomas objektas – kita Birštono pusė, papasakojama, kas joje buvo senais laikais ir kas liko šiais, toliau plaukiame pro „Kunigo“ šaltinį, plaukimo meto visą laiką yra matomos abiejų Birštono pusių pakrantės, pasakojama apie Birštoną jo lankytinas vietas, galutinis objektas – „Žvėrinčiaus miškas“. Maršruto ilgis – 7km

Paslaugos sezoniškumas nuo gegužės 15 d. iki spalio 1 d..

Leiskite laivui "Liudvikas" tapti jūsų laisvės ir nuotykių simboliu, nuvedančiu jus į dar neatrastus Nemuno vingius.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Birštonas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
iki 8 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Nepriimami stipriai nuo alkoholio apsvaigę ir neadekvačiai besielgiantys asmenys. Sezoniškumas nuo gegužės 15 d. iki spalio 1 d.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Apžvalginis pasiplaukiojimas laivu „Liudvikas“ Nemuno kilpomis

70.00
Birštonas, iki 8 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 700 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 35 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Raudonbarzdžio medinių laivų flotilė

Raudonbarzdžio medinių laivų flotilė yra aktyvi ir įdomi organizacija, kuri skatina ir puoselėja medinių laivų statybos tradiciją bei jų naudojimą. Flotilė, įkurta 2015 metais, siekia atgaivinti senovės medinių laivų kultūrą ir skleisti laivų restauravimo meną. Taip pat jų flotilė siūlo unikalias plaukiant Nemunu (Birštone) potyrius su elegantiškais mediniais laivais.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Raudonbarzdžio medinių laivų flotilė paslaugos