Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Kobido veido masažas yra ypatinga grožio procedūra, kuri ne tik suteikia jūsų veidui jaunatvišką švytėjimą, bet ir pagerina bendrą jūsų sveikatos būklę. Ši unikali procedūra pasitelkia senovės Rytų Azijos natūraliosios medicinos gydymo principus ir tradicijas, siekdama pasiekti optimalų rezultatą.

Procedūra yra labai efektyvi, nes ji veikia ląstelių lygmeniu. Masažas stimuliuoja veido, kaklo ir galvos raumenis, prisotindamas juos deguonimi ir skatinant natūralią odos ląstelių atsinaujinimą. Be to, masažas skatina limfos drenažą, padedant organizmui atsikratyti toksinų. Tai visapusiškas požiūris į grožį ir sveikatą.

Ši procedūra prasideda nuo švelnaus veido odos valymo ir tonizavimo. Tada terapeutas taiko švelnius prisilietimus ir stimuliuoja akupresūros taškus, esančius ant veido, kaklo ir galvos. Tai ne tik atpalaiduoja raumenis ir sumažina įtampą, bet ir atgaivina dvasią. Ritualo metu taip pat atliekamos manipuliacijos palei meridianus, kurios skatina energetinį balansą jūsų organizme.

Kokie yra privalumai?

  • sumažina raukšles ir suteikia jaunatvišką švytėjimą veido odai;
  • pripildo veido ląsteles energijos pripildytomis deguonies dalelėmis;
  • suteikia emocinę pusiausvyrą ir atsipalaiduojantį potyrį;
  • skatina energijos srautą organizme.

Imperatoriškasis Kobido veido masažas - tai ne tik grožio procedūra, tai gydomasis ir atpalaiduojantis ritualas. Tai puiki dovana pasirūpinti savo ar kitų sveikata ir išryškinti natūralų veido grožį.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Marijampolė
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Imperatoriškasis kobido veido masažas

49.00
Marijampolė, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 490 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 25 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Gero masažo namai

Gero masažo namai - tai profesionalūs masažo namai, siūlantys aukštos kokybės paslaugas Marijampolėje, kurie rūpinasi savo išvaizda, sveikata ir atsipalaidavimu. Atliekame atpalaiduojančius ir klasikinius masažus, kūno formavimo, veido procedūras, prabangius SPA ritualus, depiliaciją ir sveikatingumo procedūras. Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda nuolat tobulina savo žinias grožio ir sveikatingumo srityje, todėl kiekvienas apsilankymas pas mus yra ypatingas.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Gero Masažo Namai paslaugos