Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Jei jus domina veiksmingas atsipalaidavimo būdas, gilinantis padėti sumažinti stresą, įtampą ir skausmą, tai klasikinis viso kūno masažas yra sprendimas į jūsų klausimą. Ši tradicinė masažo terapija pasižymi daugybe privalumų, įskaitant geresnę kraujotaką, mažesnius uždegimus, galvos skausmus ir nemigą.

Klasikinis viso kūno masažas atliekamas naudojant įvairius judesius ir technikas, įskaitant trynimą, minkymą ir vibraciją. Šie judesiai padeda stimuliuoti kraujotaką ir skatina toksinų pasišalinimą iš organizmo. Be to, masažas padeda pagerinti raumenų aprūpinimą deguonimi ir maistinėmis medžiagomis, o tai gali padėti atsigauti po traumos ar fizinio krūvio.

Nesvarbu, ar norite sumažinti stresą, ar skausmą, ar tiesiog norite pasimėgauti atpalaiduojančiu masažu, klasikinis viso kūno masažas yra puiki galimybė pasiekti savo tikslų.

Tai gi, jei ieškote tikrai atpalaiduojančio masažo, tai klasikinis viso kūno masažas yra puikus pasirinkimas!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Marijampolė
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Nebūtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Klasikinis viso kūno masažas

42.00
Marijampolė, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 420 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 21 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

„Gero masažo namai“

Gero masažo namai - tai profesionalūs masažo namai, siūlantys aukštos kokybės paslaugas Marijampolėje, kurie rūpinasi savo išvaizda, sveikata ir atsipalaidavimu. Atliekame atpalaiduojančius ir klasikinius masažus, kūno formavimo, veido procedūras, prabangius SPA ritualus, depiliaciją ir sveikatingumo procedūras. Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda nuolat tobulina savo žinias grožio ir sveikatingumo srityje, todėl kiekvienas apsilankymas pas mus yra ypatingas.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Gero Masažo Namai paslaugos