Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Odos atjauninimas Diodo lazeriu - tai modernus požiūris į veido odos puoselėjimą. Naujos kartos Diodo lazerio pulsuojanti šviesa pasiekia giliasnius odos sluoksnius ir paskatina kologeno ir elastino sintezę. Dėl to sumažėja raukšlių, oda tampa stangresnė ir apskritai atrodo daug jaunatviškesnė. Odos atjauninimas taip pat gali būti taikomas kaklo ir dekoltė sritims, kad būtų pasiektas dar geresnis rezultatai. Procedūra padeda odai atsikratyti senų ląstelių bei atsinaujinti, o jūsų veido oda taps sveika ir švytinti. 

Tokiu būdu išlyginamos raukšlės, oda tampa stangresnė, atjaunėjusi užkertamas kelias odos senėjimui. Ši procedūra yra visiškai saugi jūsų odai. Po jos džiaugsitės sveikiasne, gyvybingesne bei natūraliai švytinčia veido oda! Odos atjauninimas taip pat gali būti taikomas kaklo bei dekolte sritims.

Naujosios kartos Diodo lazeris itin saugus, todėl odos paraudimas išnyksta po kelių minučių.

Veido odos atjauninimas su diodo lazeriu

  • Ggreita procedūra – Diodo lazeris yra greičiausias ir stipriausio poveikio tipo lazeris rinkoje, kurių bangų ilgis 755nm, 808nm, 1064nm.
  • Saugi procedūra – Diodo lazeryje yra patentuota dinaminio aušinimo technologija, tolygiai apsaugo skirtingą melanino kiekį turinčią odą. Šią procedūrą galima atlikti visus metus, įvairių tipų odai, įskaitant V ir VI odos tipą, įdegusią oda.
  • Profilaktika – ši technologija taikoma odos senėjimo profilaktikai, siekiant pagerinti odos išvaizdą. Tai puiki prevencija ankstyviemsiems senėjimo požymiams spręsti, neturinti poprocedūrinio laikotarpio , pasiekiamas greitas, saugus ir efektyvus odos atjauninimas.
  • Rezultatas - išsilygina raukšlelės, susitraukia poros, atkuriamas veido odos tonusas ir spalva, pastebimas veido odos stangrėjimas, suteikiamas pasitempusios odos efektas.

Dovanokite sau jaunystę ir atjauninta veido oda!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Marijampolė
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
30 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Veido odos atjauninimas su Diodo lazeriu

39.00
Marijampolė, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 390 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 20 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

„Gero masažo namai“

Gero masažo namai - tai profesionalūs masažo namai, siūlantys aukštos kokybės paslaugas Marijampolėje, kurie rūpinasi savo išvaizda, sveikata ir atsipalaidavimu. Atliekame atpalaiduojančius ir klasikinius masažus, kūno formavimo, veido procedūras, prabangius SPA ritualus, depiliaciją ir sveikatingumo procedūras. Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda nuolat tobulina savo žinias grožio ir sveikatingumo srityje, todėl kiekvienas apsilankymas pas mus yra ypatingas.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Gero Masažo Namai paslaugos