Tobulos Idėjos Valentino dienai

Idėjos Valentino dienai

Valentino diena vadinama meilės, įsimylėjėlių diena, kuri švenčiame skirtingose pasaulio šalyse vasario 14 dieną. Artėjant šiai šventei prekybos centruose galima pamatyti daug įvairiausių dovanėlių, aksesuarų, širdelių, pliušinių žaislų, saldumynų ir kitų šiai progai tinkančių prekių. Vieni šia proga dovanoja mažus mielus niekučius, dovanėles, kiti renkasi kažką vertingesnio, pvz. juvelyriką, dovanų čekį ar pan. Tačiau svarbiausia ne dovana ir jos vertė, o tai, kokia bus nuotaika tą dieną ir ką sugalvosite veikti. Nors tikrai ne visi šv. Valentino dieną kažkur išvyksta ar planuoja pramogas, visgi vieta gerame restorane ar viešbutyje reikėtų pasirūpinti iš anksto, mat jų gali nebelikti.

Jeigu esate tik pirmus metus poroje, idėjų turbūt turite daugybę, tačiau kai santuoka jungia žmones jau porą ar kelis dešimtmečius, pramogų ir dovanų idėjų gali pritrūkti. Šiandien mes pasiūlysime Jums 11 idėjų meilės dienos progai. Tikimės, jog Jums tai padės.

11 Idėjų ką veikti per Valentino dieną

Kodėl neapsilankius SPA centre?

Valentino diena SPA Centre

Šis variantas meilės kupiniems žmonėms tinka visada, mat kokybiško poilsio ir laiko sau niekada nebus per daug. Tačiau meilės dienos proga SPA centrai neretai turi ypatingų pasiūlymų, skirtų dviems. Tai gali būti ir specialios sveikatinimosi procedūros, ir skaniausia metuose vakarienė, ir net galimybė įsigyti nakvynę su maistu už geresnę kainą. Geras viešbutis, atpalaiduojančios procedūros ir laikas tik Jums – puikus būdas švęsti ir džiaugtis meile.

Pasikvieskite į svečius.... virtuvės šefą.

Ar žinote, jog tokia galimybė tikrai egzistuoja? Tiesiog imkite ir užsisakykite tokią paslaugą – virtuvės šefas Jūsų namuose. Jeigu tai ketinate daryti būtent meilės dieną, reikėtų pasirūpinti iš anksto. Tai puiki galimybė patirti naujų įspūdžių, pamatyti tikro šefo super galias ir iš arti pamatyti, kaip gaminamas geriausias maistas. Svetingiems žmonėms neretai pavyksta daug ko išmokti per tą laiką, kol šefas rodo savo sugebėjimus. Pagaminkite Jūsų dviejų meilės patiekalą su tikru savo srities profesionalu. Nustebsite, kokius šedevrus galite pagaminti ir patys. Galbūt nuo tada Jūsų namuose visada bus skaniausios vakarienės?

Romantinis naktinis pasivaikščiojimas

Norite daugiau romantikos? Išsiruoškite į pasivaikščiojimą po naktinį miestą. Pasirūpinkite šilta, žiemos orams tinkama apranga ir pasiimkite šiltos arbatos, užkandžių arba tiesiog užsukite į naktį veikiančią kavinę pasišildyti. Šis pasirinkimas geras tuo, jog išbandysite kažką naujo, o santykiams naujos patirtys ir geros teigiamos emocijos visada į naudą. Mažiau rutinos, daugiau pasivaikščiojimo naktinėmis gatvelėmis. Prižadame, jog iš naujo įsimylėsite ne tik savo antrą pusę, bet ir miestą.

Fotosesija - įamžinkite šią dieną

Valentino dienos fotosesija

Pasidovanokite sau fotosesiją dviems. Tai gali būti Jūsų seniai brandinta idėja arba fotografo rekomendacija. Neįkainojama patirtis, smagus laikas ir patys geriausi kadrai Jūsų prisiminimams. Ruošiantis fotosesijai reikėtų pagalvoti apie norimą aprangos stilių, fotosesijos vietą ir makiažą, jeigu jo norėsite. Nors iš pradžių gali atrodyti, jog gerai fotosesijai reikia ilgai ruoštis ir išspręsti nemažai klausimų, visgi pradėjus daryti viskas vyksta greitai, o rezultatai atperka bet kokias pastangas. Vėliau nuotrauka galės kuo puikiausiai puošti Jūsų kambario sieną ar darbo stalą – juk nebūtina viską saugoti tik išmaniuosiuose įrenginiuose, tiesa?

Nakvynė kitur

SPA pramogos, baseinas ir kiti malonumai – puikus pasirinkimas. Tačiau, jeigu tam nėra noro, galimybės ar nuotaikos, pasirinkite Jūsų mieste esantį gerą viešbutį ir vienai nakčiai apsistokite jame. Tokiu būdu pakeisite aplinką, pasimėgausite skania vakariene ir atnaujinsite savo jausmus. Puiki idėja būtų ir pernakvoti kažkur, kur esate nakvoję draugystės pradžioje, galbūt lankėtės kažkokiame viešbutyje, apartamentuose? Nukeliaukite ten ir atgaivinkite savo jausmus ir prisiminimus.

Užsukite į stebuklingą parduotuvę

Galbūt būtent Valentino dienos šventė gali būti puiki proga apsilankyti intymių prekių parduotuvėje ir išsirinkti kažką, kas paįvairintų intymų gyvenimą? Šiais laikais tokie pirkiniai yra pakankamai įprastas ir natūralus dalykas, ypač tiems, kas rūpinasi, jog intymūs santykiai būtų kuo įvairesni ir su metais nepaskęstų rutinoje. Vykite visas negatyvias mintis į šalį ir apsilankykite intymių prekių parduotuvėje, kurioje darbuotojai dažniausiai labai profesionaliai ir maloniai papasakoja apie turimą asortimentą, pasirinkimo galimybes ir t.t.

O kaip be Valentino dienos vakarienės?

Valentino dienos vakarėnė restorane

Vienas populiariausių pasirinkimų Valentino dienos proga – skani vakarienė gerame restorane. Tai puikus būdas lėtai pasimėgauti kiekvienu kąsniu ir restorane vyraujančia atmosfera. Geri restoranai neretai ruošia specialų valgiaraščio pasiūlymą tokiai dienai ir stebina net pačius išrankiausius. Kai kur vyksta ir pasirodymai, gyvi koncertai ir t.t. Tačiau galima rinktis ir ramią, romantišką vakarienę tik dviems. Svarbiausia pasirūpinti vietos rezervacija laiku. Patariame rinktis gerą ir Jūsų skonį atitinkantį restoraną, tačiau galite ir eksperimentuoti – nueiti į kitokios virtuvės restoraną. Pvz. Azijos, Kinijos ir pan. Viskas priklauso nuo Jūsų norų.

Trumpa išvyka kartu svetur

Švęsti meilės dieną svetimoj šaly – puiki idėja. Tik ne visada pavyksta išvykti ilgam arba abiem susiderinti atostogas, todėl, jeigu yra noro ir galimybių, pabėkite nors trumpam. Tai gali būti skrydis į kitą šalį porai dienų, o galbūt kelionė automobiliu į kaimyninę šalį. Toks aplinkos pakeitimas ir kelionė kartu tikrai turėtų patikti. Taip pat tai puikus būdas pažiūrėti, kaip šią šventę švenčia kita šalys, pvz. Italija, Prancūzija ar kita.

Filmų diena

Kada paskutinį kartą žiūrėjote dviese gerą filmą? O du filmus? Paimkite ir paskirkite visą dieną ar naktį Jūsų mėgstamiems filmams ar serialams. Po peržiūrų galite paskirti laiką aptarimams, diskusijoms. Pasirūpinkite skaniais užkandžiais ar Jūsų mėgstamu maistu ir mėgaukitės. Galite kino teatrą pasidaryti namuose arba nueiti į porą filmų kino teatre – rinkitės, kaip Jums atrodo patogiau.

Valentino dienos dovanos

Nustebink per šį Valentiną...

Ieškote ko nors ypatingo, kuo galėtumėte nustebinti savo mylimąjį šią Valentino dieną? Taigi, neišvaisykite Kupidono strėlių - šią Valentino dieną. Mūsų dovanos nutrenks tarsi žaibas. Nustebink kažkuo ypatingu - kur rasite visas geriausias Valentino dienos dovanas!

DOVANOS JAI IR JAM

Skrydis oro balionu

Meilės diena puiki proga išbandyti skrydį oro balionu ir pasimėgauti ne tik gražiais vaizdais, tačiau ir mylimo žmogaus draugija ore. Tikime, jog tokia pramoga gali padaryti šią šventę dar labiau įsimintiną ir gražią. Nors tai šiltojo sezono pramoga, visgi esant geriems orams ji teikiama ir žiemą, o tuomet galite pamatyti dar kitokius vaizdus nei vasarą. Svarbu tik pasirūpinti tinkama apranga ir gera nuotaika.

Patirkite kartu ko gal dar nepatyrę

Galbūt jau ilgą laiką svajojate apie kažką, ko vis neprisiruošiate įgyvendinti? Ekstremalios pramogos, nauja veikla? Užsibrėžkite ir padarykite tai ne pirmadienį, ne po Naujųjų, o būtent per šv. Valentino dieną arba bent jau šios šventės proga.


Valentino diena, tai meilės, bučinių, apkabinimų, švelnumo, prisipažinimo ir dar daug gražių dalykų kupina diena. Praleiskite ją taip, kaip norite Jūs ir veikite tai, ką norite tik Jūs. Tai tikrai neprivalo būti romantiška vakarienė ar kita populiari paslauga – rinkitės, ko širdis geidžia. Jeigu dviem mylintiems žmonėms norisi ekstremalaus sporto, slidinėjimo, galvosūkių, adrenalino – tegul tai būna, kad ir meilės dienos proga. Jokių taisyklių ir stereotipų, tai Jūsų meilės istorija ir Jūsų pasirinkimas kaip tą dieną švęsti, ką dovanoti ir apie ką svajoti.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą


Naujausias rašinys
Šiais laikais turime labai platų pramogų bei laisvalaikio praleidimo būdų pasirinkimą. Kiekvienas gali atrasti tai, kas jam tiks ir patiks....
Naujausias įrašas
Šiais laikais turime labai platų pramogų bei laisvalaikio praleidimo būdų pasirinkimą. Kiekvienas gali atrasti tai, kas jam tiks ir patiks....
Kūčių vakaras, laukimas, paslaptis ir – stebuklingas Kalėdų rytas. Taip laukiamas Kalėdų senelis pradžiugins kiekvieną, kuris juo tiki. Tačiau...
Birštonas – jaukus, daug gamtos turintys miestas Lietuvos pietuose, kuris nepalieka abejingų. Čia apsilanko ir turistai, tačiau ir patys Lietuviai...
Jubiliejus – rimta, solidi ir tuo pačiu džiaugsminga proga švęsti. Švęsti gyvenimą, pasiekimus, įgyvendintas svajones, planus arba tiesiog gražią...
Turbūt dauguma moterų su malonumu priima dovanas, tiesa? Juk tai taip malonu ir gera. Ir visai nesvarbu kokia proga: Kalėdos, Naujieji,...
Kiekviena moteris nori džiaugtis gražia, sveika ir švytinčia veido bei kūno oda. Tiesa, tai ne tik grožio, bet ir sveikatos klausimas. Kodėl? Nes...