Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Jūsų ir jūsų mylimo žmogaus artumas yra nuostabus. Tai, kaip žiūrite vienas į kitą, kaip dega jūsų akys, rodo begalinę meilę, pagarbą ir atsidavimą. Tokiais momentais nesižavėti negalima, tačiau kaip užfiksuoti šį gyvenimo etapą? Fotosesijos poroms kaip tik tam ir skirtos. Jų tikslas – atskleisti jūsų jausmus ir tarpusavio ryšį.

Fotosesija poroms skiriasi nuo pavienio asmens fotosesijos. Pagrindinis akcentas yra poros tarpusavio santykiams, emocijoms, įvairioms situacijoms. Fotografui reikia atskleisti gana įvairias poros emocines situacijas – džiaugsmą, žaidimą, viliones, meilę, pagarbą vienas kitam ir draugystę. Tai tikrai nelengvas uždavinys bet kuriam profesionaliam fotografui, nes poras reikia motyvuoti, leisti atsipalaiduoti ir atsiskleisti per gana trumą laiką. Fotosesija trunka apie valandą, tačiau kiekviena pora praleidžia šį laiką smagiai ir linksmai.

Kaip vyksta poros fotosesija?

Fotosesija poroms vyksta jūsų pasirinktoje vietoje uždarose patalpose arba lauke. Yra galimybė fotosesiją daryti fotostudijoje, tačiau tada imamas papildomas 30 eurų mokestis.

Fotosesijos metu rekomenduojama persirengti 2-3 rūbų komplektais, kad būtų galima labiau atskleisti skirtingas gyvenimiškas situacijas. Fotografuojantis lauke reiktų vengti atvirų rūbų, nes pernelyg seksuali fotosesija gali pritraukti nepageidaujamą aplinkinių dėmesį.

Po fotosesijos su fotografu aptarsite, kiek retušuotų nuotraukų bus paruošta ir kada jas bus galima atsisiųsti iš „debesies“ talpyklos internete.

Užsisakykite fotosesiją poroms jau dabar!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
2 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Jūsų norima apranga kad gražiai atrodytumėte fotosesijos metu
Kita informacija Kita informacija:
Tikslesne vietą aptarsime rezervacijos metu

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Foto Takas profesionali fotosesija poroms

80.00
Vilnius, 2 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 800 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 40 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Ką daryti, jei fotografuojantis lauke užklumpa lietus?

Fotografas pasiūlys išeitį bet kokiu oru. Yra nemažai vietų, kuriose galima fotografuoti bet kokiu oru. Be to „šlapia“ fotosesija turi ir savotiško žavesio. Porų fotosesijoms galima išnaudoti ir lietų, ir sniegą, tai tik fantazijos reikalas.

Kodėl už fotografavimą studijoje yra taikomas papildomas mokestis?

Prieš kiekvieną fotosesiją fotostudiją reikia paruošti, pasirūpinti tinkamu apšvietimu ir įranga, o tai reikalauja papildomų resursų, laiko, asistentų darbo. Dėl to ir imamas papildomas 30 eurų mokestis.

Ar nuotraukas galima bus atspausdinti dideliu formatu?

Fotografas dirba su profesionalia technika, pasižyminčia itin aukšta kokybe. Nuotraukos yra pakankamai didelės raiškos, kad būtų galima spausdinti plakatus, fotodrobes ar dideles nuotraukas, tinkamas rėminimui ir pakabinimui ant sienos.

Ar galima į poros fotosesiją atsivesti šunį?

Poros fotosesija yra skirta dviems asmenims, todėl nerekomenduojame vestis naminių gyvūnų. Nepaisant to siūlome kitą paslaugą – fotosesiją šeimai. Ten gali dalyvauti visi šeimos nariai, taip pat ir naminiai gyvūnai.

Organizatorius: Fototakas

FotoTakas yra fotografo Antono Prokopovo įmonė, dirbanti su vestuvių fotografavimu bei filmavimu, taip pat ir asmeninėmis fotosesijomis. FotoTakas įmonėje dirba daugiau kaip 8 savo srities profesionalai. Taip pat teikiamos ir paslaugos fotografams, parduodami fotoaparatų presetai (nustatymų rinkiniai). Daugiau informacijos – fototakas.lt. Šiame puslapyje rasite ir pavyzdinių darbų galeriją.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

FotoTakas paslaugos