Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Ar norite pasidžiaugti unikalia dovana, kuri atspindi jūsų asmenybę ir ypatingus prisiminimus?

Ši dovana suteikia galimybę sukurti asmenišką, prabangią komikso knygutę, kurioje pagrindinis veikėjas esate jūs ir jūsų artimieji! Tai ne tik dovaną, tai įsimintinas meno kūrinys, kuriame jūsų gyvenimo akimirkos įgauna naują gyvybę.

Kaip tai vyksta?

Susisiekus su partneriu, partneris jums atsiųs knygutės šabloną su visa instrukcija kur, kiek ir kokių nuotraukų bei tekstų reikia. Suteikus visą informacija,nuotraukos paverčiamos į animuotus vaizdus ir sudėliojamos į knygutę ir atsiunčiamas jums pirmas variantas (peržiūrai). Jei turėsite papildomų pageidavimų ar matysite trūkumų bus toliau derinami pataisymai, kol knygutė atitiks jūsų lūkesčius. Po galutinio Jūsų patvirtinimo knygutė atiduodama spausdai ir pagaminta variantas atsiunčiamad jums pasirinktu pristatymo būdu.

Galimi komiksų knygučių puslapių skaičiai: 16, 24, 32psl.

Kodėl tai ypatinga?

Komikso knygutė yra ne tik dovaną, bet ir gyvenimo šventę. Tai unikalus būdas pabrėžti jūsų prisiminimus ir paminėti ypatingas gyvenimo akimirkas. Tai puiki dovana gimtadieniams, vestuvėms, jubiliejams ar bet kokiai kitai progai, kai norite nustebinti ir parodyti savo dovanos pasirinkimo išradingumą.

Nustebinkite šia dovana savo artimuosius. Padovanokite ne tik komikso knygutę, bet ir nepakartojamą dovaną, kurią visiems bus smagu gauti.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Visi miestai
Trukmė Trukmė (apie):
2 savaitės
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Personalizuota komikso knygute

29.99
Visi miestai
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 300 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 15 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

MV Comics

MV Comics specializuojasi personalizuotų komiksų kūrime, kur istorijos ir idėjos virsta meniniais kūriniais. Be to, MV Comics taip pat siūlo pritaikomas drobes ir plakatus, idealiai tinkančius įvairioms šventėms ir ypatingoms progoms.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą