Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Kviečiame pasimėgauti geriausiomis šokolado fondiu tradicijomis ir nuostabiais kavos kokteiliai. Tai tobulas derinys šaltais rudens ir žiemos vakarais bei įžiebiantis geras emocijas pavasarį ir vasarą.

Jūsų lauks juodo šokolado fondiu su šviežių vaisių asorti bei itališkos kavos kokteiliai su jūsų pasirinktu skoniu.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

Juodo šokolado fondiu: teikiamame mini fontanėlyje pulsuoja kokybiškas juodasis šokoladas, kuris yra idealiai tinka šviežių vaisių – bananų, ananasų, braškių ir kt. – panardinimui. Taip galite sudaryti savo paties skonio derinius ir pasidžiaugti šokolado ir vaisių harmonija.

Itališki kavos kokteiliai: itališki kavos kokteiliai pagaminti su aukščiausios kokybės kava ir įvairiais priedais pagal jūsų pasirinkimą.

Kam skirtas šis pasiūlymas?

Ar esate skonio entuziastas, ieškantis naujų gastronominių nuotykių? Arba galbūt planuojate ypatingą vakarą, kuriame norite visus nustebinti neįprastais skonias? Tai yra skirta kiekvienam, kuris nori šiek tiek pasilepinti ir pasimėgauti prabanga savo gyvenime.

„Mini juodo šokolado fontanėlis su kavos kokteiliais“ vyksta šokolado manufaktūroje ir kavinėje „Šokoladinė“, esančią M. Daukšos g. 48-1, Kaune. Tai vienintelė tokia manufaktūra Kaune.

Šis dovanų kuponas yra būdas patirti skonio malonumą. Neturėkite abejonių, pasinaudokite, dovanokite šia unikalią progą ir padarykite šventę tiesiog nepakartojamu!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
2 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val., kitaip dovanų čekis bus laikomas panaudotu.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Mini juodo šokolado fontanėlis su kavos kokteiliais

25.00
Kaunas, 2 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 250 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 13 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Saldita

Saldita yra įsikūrusi pačiame Kauno senamiestyje ir turi vienintelę mieste šokolado gamybos manufaktūrą kurioje jau 18 metų gamina įvairias progines dekoruotas, folijuotas šokoladines figūras, rankų darbo asorti saldainius, triufelius, įvairias figūrėles, reklaminius gaminius, liejinius su jūsų pasirinktu tekstu ar logo ženklu, iš tikro belgiško šokolado.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Saldita paslaugos