Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Dovanokite savo artimiesiems nepakartojamą šokoladinę patirtį – pasinėrimą į šokoladinį pavasarį, kurį siūlo jaukioje Kauno senamiesčio širdyje įsikūrusi „Šokoladinė“ kavinė. Šokoladinis „Gėlių Vazonėlis“ saldus desertas – tai unikali proga mėgautis itin originaliu ir išskirtiniu šokoladiniu desertu, kuris žavi ne tik skoniu, bet ir išvaizda.

Šis ypatingas desertas virsta vizualine ir skonio simfonija – tai šokoladinis vazonėlis, pilnas prabangaus juodojo šokolado, kurį pagamino pati šokoladinė. Desertą puošia „Oreo“ sausainių pabarstukai, kurie suteikia autentišką žemės iliuziją, leidžiančią patirti netikėtą malonumą, lyg valgytumėte tikrą gėlių vazonėlį.

Šokoladinis „Gėlių Vazonėlis“ – tai ne tik skanus malonumas, bet ir puiki proga leisti laiką su mylimu žmogumi, mėgaujantis nekasdienišku desertu. Atvykus į „Šokoladinė“, jus pasitiks šiltas svetingumas ir dvi desertų porcijos, kurios padarys jūsų dieną dar saldesnę.

Puikiai tinka tiek romantiškai vakarienei, tiek netikėtam staigmenos pasimatymui. Šis desertas neabejotinai pradžiugins ir nustebins gavėją, suteikdamas ne tik skanių akimirkų, bet ir ilgam išliekančių prisiminimų.

Dovana, kurios nepamiršite. Įsigyti ir suteikite galimybę mylimiems žmonėms patirti tikrą šokoladinį stebuklą!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
2 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
Neribojamas laikas
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Šokoladinis „Gėlių Vazonėlis“ saldus desertas dviems

20.00
Kaunas, 2 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 200 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 10 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

„Saldita“

„Saldita“ yra įsikūrusi pačiame Kauno senamiestyje ir turi vienintelę mieste šokolado gamybos manufaktūrą kurioje jau 18 metų gamina įvairias progines dekoruotas, folijuotas šokoladines figūras, rankų darbo asorti saldainius, triufelius, įvairias figūrėles, reklaminius gaminius, liejinius su jūsų pasirinktu tekstu ar logo ženklu, iš tikro belgiško šokolado.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Saldita paslaugos