Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Ar esate kada nors pagalvoję, kad galite ne tik valgyti vaflį, bet ir kurti su juo? Su unikaliu pasiūlymu „Kūrybinės vaflių kaladėlės“, šis svajonių skonis tampa realybe!

Ką mes siūlome? Tai pats kūrybiškiausias skanėstas, kurį kada nors valgysite. Savo komplekte gausite 14 mini vaflių, suprojektuotų kaip statybinės plytų kaladėlės: viengubos, dvigubos ir keturgubos versijos. Tai smagi dovana tiek vaikams, tiek visai šeimai.

Kaip tai veikia? „Kūrybinės vaflių kaladėlės“ leidžia jums sukurti įvairias figūras ir konstrukcijas. Galite sukurti savo vaflių namelius, tiltus, gyvūnus ar bet ką, ką tik jūsų fantazijoje. Be to, kiekvienas komplektas ateina su specialiomis lėkštėmis, kurios puikiai tinka jūsų kūrybiniam procesui.

Kur dėti savo kūrinius? Nemokame jūsų riboti savo kūrybos! Galite valgyti savo kūrinius kai tik pasigrožėsite jais arba nufotografuoti ir pasidalinti su draugais socialinėje erdvėje savo meniniais vaflių kūriniais.

Kam tai skirta? Nesvarbu, kiek jums metų, visi galime elgtis kaip vaikai – ir tai yra smagus žaidimas su maistu. Tai puiki dovana šeimoms, vaikams ir kiekvienam, kuris mėgsta kūrybiškumą ir skanų maistą.

„Kūrybinės vaflių kaladėlės“ vyksta šokolado manufaktūroje ir kavinėje „Šokoladinė“, esančią M. Daukšos g. 48-1, Kaune. Tai vienintelė tokia manufaktūra Kaune.

Tai smagi veikla ir valgis – ko daugiau norėti? Dovanokite, statykite ar išbandykite naują būdą mėgautis vafliais!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
2 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val., kitaip dovanų čekis bus laikomas panaudotu.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Vaflinė fantazija: Kūrybinės vaflių kaladėlės

25.00
Kaunas, 2 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 250 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 13 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Saldita

Saldita yra įsikūrusi pačiame Kauno senamiestyje ir turi vienintelę mieste šokolado gamybos manufaktūrą kurioje jau 18 metų gamina įvairias progines dekoruotas, folijuotas šokoladines figūras, rankų darbo asorti saldainius, triufelius, įvairias figūrėles, reklaminius gaminius, liejinius su jūsų pasirinktu tekstu ar logo ženklu, iš tikro belgiško šokolado.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Saldita paslaugos