Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Ieškote ypatingo būdo praleisti vakarą Kaune su artimu draugu ar mylimu žmogumi? Gurmaniškas sūrio fondiu dviems yra puiki galimybė patirti šilumą ir jaukumą, būdingą tik išskirtiniams vakarams. Šis dovana kviečia jus į gastronominę kelionę, kurios širdyje – iš Šveicarijos kilęs fondiu.

Fondiu tradicija yra ne tik skonio patirtis, bet ir draugystės bei bendrystės simbolis. Tai puikus pasirinkimas vėsų vakarą, kai norisi šilumos ir jaukumo. Už lango šaltukas, o viduje – šiltas, garuojantis maistas, rankoje – taurė aromatingo vyno, o šalia – brangus žmogus. Šis kulinarinis nuotykis ne tik suteikia galimybę mėgautis sūrio gausa, bet ir suburia žmones, dalijantis maistu iš bendros lėkštės.

Sūrio fondiu suteikia ne tik nepakartojamą gastronominę patirtį, bet ir nepaprastą progą kokybiškai praleisti laiką su antrąja puse ar artimu draugu. 

Sūrio fondiu dviems vyksta šokolado manufaktūroje ir kavinėje „Šokoladinė“, esančią M. Daukšos g. 48-1, Kaune. Tai vienintelė tokia manufaktūra Kaune.

Tai – daugiau nei vakarienė, tai atsiminimų ir artumo kūrimo akimirka.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
2 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
Neribojamas laikas
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val., kitaip dovanų čekis bus laikomas panaudotu.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
ROMANTIŠKA

Gurmaniškas sūrio fondiu dviems

29.00
Kaunas, 2 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 290 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 15 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Saldita

Saldita yra įsikūrusi pačiame Kauno senamiestyje ir turi vienintelę mieste šokolado gamybos manufaktūrą kurioje jau 18 metų gamina įvairias progines dekoruotas, folijuotas šokoladines figūras, rankų darbo asorti saldainius, triufelius, įvairias figūrėles, reklaminius gaminius, liejinius su jūsų pasirinktu tekstu ar logo ženklu, iš tikro belgiško šokolado.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Saldita paslaugos