Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Ar esate pasirengę nuotykiui? Išbandykite bodyboarding sportą Baltijos jūroje. Šis naujas jaudinantis sportas puikiai tinka tiems, kurie nori pasimėgauti vandens pramogomis be tradicinio banglenčių sporto sudėtingumo.

Bodyboarding – tai čiuožimas banglente atsigulus. Ši sporto rūšis puikiai tiks pradedantiesiems banglentininkams ar norintiems išmėginti naują Lietuvoje vandens sporto šaką.

Čiuožimas banglente puikiai panaikina stresą, pašalina nereikalingas mintis ir, žinoma, suteikia daugybę teigiamų emocijų. Tai tobula pramoga tiems, kas neabejingi Baltijos jūros bangoms.

Pirmą kartą mėginantiems bodybording bus suteiktos bazinės žinios, leisiančios čiuožti jūros bangomis. Nors iš pažiūros tai atrodo gerokai lengviau nei įprastas banglenčių sportas, tačiau ši atmaina taip pat privers pasistengti. Nuobodu tikrai nebus – perpratus bodyboarding ypatumus - laukia gausybė triukų ir manevrų!

Su šiuo pasiūlymu atvykusiojo laukia: 

  • 1 val. trukmės bangų gaudymas jūroje;
  • hidrokostiumas;
  • bodyboard (speciali banglentė);
  • ląstai;
  • saugos lynas;
  • gelbėjimo liemenė;
  • instruktažas. 

Sezonas: nuo gugužės 1 d. iki spalio 1 d. Kasdien esant palankioms oro sąlygoms. Paslauga galima vaikams nuo 7 m. amžiaus.

Pasinerkite į nepamirštamus įspūdžius su jūros bangomis ir pajuskite tikrą jų energiją  - tai išties nepakartojamas nuotykis.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Palanga
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Reikalinga maudymosi apranga, rankšluostis, guminės šlepetės.
Kita informacija Kita informacija:
Sezonas: Gugužės 1 d. - Spalio 1 d. Paslauga kasdien esant palankioms oro sąlygoms. Paslauga galima vaikams nuo 7 m. amžiaus.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Išbandyk bodyboarding Baltijos jūroje

Paslaugos prekyba sustabdyta.
Palanga, 1 asm.
30 dienų
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Sea Paradise Surf Sports Center

Sea Paradise irklenčių mokykla Palangoje, priklausanti tarptautinei vandens sporto mokyklų asociacijai VDWS. Mokykla kartu su Palangos miesto vardu jau yra matoma tarptautiniame žemėlapyje tarp 540 vandens sporto mokyklų trisdešimtyje pasaulio šalių. Tai yra pirmoji sertifikuota irklenčių mokykla Lietuvoje priklausanti VDWS asociacijai.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą