Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Ieškote, kur Kaune pasimėgauti vandens procedūromis, paplaukioti baseine, maloniai ir ramiai praleisti laiką? „Aušra SPA“ pirčių ir baseinų kompleksas turi pasiūlymą kaip tik jums. Su visa šeima atvykite į „Aušra SPA“ pirčių ir baseinų kompleksą Vytauto prospekte ir būsite maloniai nustebinti. Būtinai atsiveskite ir vaikus! Jiems čia tikrai bus ką veikti.

Apsilankymo trukmė – 2 valandos, tačiau visada buvimo laiką galima pratęsti už papildomą mokestį. Į kainą įtrauktos baseinų ir pirčių pramogos 2 suaugusiems žmonėms ir iki 3 vaikų. Atvykti galima su vaikais nuo kelių mėnesių iki 14 metų (nuo 14 metų paauglys jau laikomas, kaip suaugęs). Jei atvyksite su daugiau vaikų, papildomiems vaikams reikės įsigyti atskirą bilietą.

Ko tikėtis „Aušra SPA“ baseinų ir pirčių komplekse?

Pirmiausia, tai ne pramogų parkas, o pirčių ir baseinų erdvė, todėl vaikams nusileidimo kalnelių čia nėra. Jiems skirtas atskiras baseinas, kol tėvai mėgausis ilguoju 25 metrų baseinu, kuriame galima paplaukioti ir pasportuoti. Komplekse yra trys skirtingos pirtys. Į pirtis reiktų ateiti su rankšluosčiu, nes vaikams gali būti karšta sėdėti ant įkaitusių gultų. Išskirtinio interjero pirtyse galima kaitintis ir atgauti jėgas su visa šeima.

Po pirties – į sukūrinę vonią – jakuzzi. Masažuojantys vandens burbuliukai ir srovelės atpalaiduos visą jūsų kūną. Tai malonus užsiėmimas – plūduriuoti sukūrinėje vonioje ir stebėti, kaip kitame baseine žaidžia vaikai.

Dovanokite šeimai šiltus atsiminimu ir puikias emocijas kartu su Aušra SPA.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
iki 5 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
2 val.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Atvykdami turėkite maudymosi kostiumėlį/glaudes, gumines šlepetes ir rankšluostį.
Kita informacija Kita informacija:
Kuponas skirtas 2 suaugusiam ir iki 3 vaikų (vaikai iki 14 metų amžiaus, vaikai iki 3 metų amžiaus įleidžiami nemokamai).

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Šeimai apsilankymas „Aušra SPA“ komplekse

69.00
Kaunas, iki 5 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 690 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 35 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

„Aušra SPA“

„Aušra SPA“ yra įsikūrusi „Aušros“ verslo parke, esančiame Vytauto prospekte, pačioje Kauno širdyje. Tai neįprasta erdvė, skirta norintiems atsigauti, pamaloninti savo kūną kokybiškomis vandens procedūromis, apsilankyti pirtyse, paplaukioti baseine. „Aušros SPA“ dirba visą savaitę. Čia galima lankytis nuo ankstyvo ryto 7 val. iki 10 vakaro. „Aušra SPA“ laukia suaugusiųjų ir vaikų, ketinančiu turiningai praleisti laiką ir pasimėgauti vandens teikiamais malonumais.

Pastaba: atvykimas į Aušra SPA iš Šiaulių gatvės.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Aušra SPA paslaugos