Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Pasinerti į vėsų vandenį ir nuplauti visas problemas, blogas emocijas ir įkyrias mintis – tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Kaune yra nemažai vietų, kur tai galite padaryti, bet „Aušra SPA“ baseinų ir pirčių erdvė – ypatinga. Mėgaukitės vandens procedūromis pačiame Kauno centre – Vytauto prospekte.

Kas jūsų laukia „Aušra SPA“ apsilankymo metu?

  • 25 metrų ilgio baseinas – puikus būdas sportuoti ir lavinti plaukimo įgūdžius. 2 baseino takeliai skirti plaukimo mėgėjams.
  • Sukūrinės vonios atpalaiduoja ir švelniai masažuoja kūną, padeda atsigauti įtemptiems raumenims. Padeda atsigauti odai. Galų gale, tai labai malonu.
  • Skirtingos pirtys yra skirtos visiems, ne tik pirčių mėgėjams. Garinė pirtis, sauna padės pagerinti kraujotaką, atpalaiduoti po darbų nuvargusį kūną.

Vanduo „Aušra SPA“ baseine filtruojamas ypatinga technologija, todėl yra turi mažiau chloro. Tai ypač svarbu žmonėms su jautresne oda. 2 valandų trukmės apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse tikrai neprailgs, nes laikas vandenyje bėga labai greitai.

Apsilankymas skirtas 1 suaugusiam asmeniui (arba 2 asmenims). Aišku, galima ateiti ir su šeima ar draugų kompanija. „Aušra SPA“ paslaugos skirtos bet kokio amžiaus žmonėms nuo kūdikių iki senjorų. Patys mažiausi (vaikai iki 3 metų) atsivedus kartu mėgaujasi mūsų SPA nemokamai.

Atvykdami turėkite maudymosi kostiumėlį/glaudes, gumines šlepetes ir rankšluostį. Jūsų laukia maloni aplinka ir paslaugus personalas. Išskirtinis interjeras sukuria ramybės ir atsipalaidavimo atmosferą, nors aplink verda gyvenimas. Tai savotiška ramybės ir sveikatingumo oaze pačiame Kauno centre.

Dovanok sau ar nustebink kitus su nuostabiomis Aušra SPA poilsio akimirkomis!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
2 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
2 val.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Atvykdami turėkite maudymosi kostiumėlį/glaudes, gumines šlepetes ir rankšluostį.
Kita informacija Kita informacija:
Vaikai iki 3 metų atsivedus kartu įleidžiami nemokamai.

Atsiliepimai

Puikiai praleistas laikas. Viskas švaru, tvarkinga. Pritaikyta visai šeimai. Mano berniukas buvo labai patenkintas vaikišku baseinu su fontanu :) tikrai sugrįšime.
Rašyti atsiliepimą

Apsilankymas „Aušra SPA“ pirčių ir baseinų erdvėse

47.50
Įprasta kaina: 56.00 Sutaupote: 8.50 (15%)
Sutaupyk 15%
Kaunas, 2 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 475 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 24 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

„Aušra SPA“

„Aušra SPA“ yra įsikūrusi „Aušros“ verslo parke, esančiame Vytauto prospekte, pačioje Kauno širdyje. Tai neįprasta erdvė, skirta norintiems atsigauti, pamaloninti savo kūną kokybiškomis vandens procedūromis, apsilankyti pirtyse, paplaukioti baseine. „Aušros SPA“ dirba visą savaitę. Čia galima lankytis nuo ankstyvo ryto 7 val. iki 10 vakaro. „Aušra SPA“ laukia suaugusiųjų ir vaikų, ketinančiu turiningai praleisti laiką ir pasimėgauti vandens teikiamais malonumais.

Pastaba: atvykimas į Aušra SPA iš Šiaulių gatvės.

Atsiliepimai
Puikiai praleistas laikas. Viskas švaru, tvarkinga. Pritaikyta visai šeimai. Mano berniukas buvo labai patenkintas vaikišku baseinu su fontanu :) tikrai sugrįšime.
Rašyti atsiliepimą

Aušra SPA paslaugos