Aušra SPA Kaunas

Aušra SPA

Sielos ir kūno atgaiva Kauno širdyje – kodėl gi ne? Skirkite vos dvi valandas vandens procedūroms, ir likusi diena bus tiesiog nuostabi. Visa tai patirsite „Aušra SPA“, esančioje Vytauto prospekte įsikūrusiame „Aušros“ Verslo parke, prikeltame naujam gyvenimui. Net 850 kv. m. erdvė pirmajame verslo parko aukšte yra skirta būtent vandens poilsiui.


Klausti teikėjo
NAUJIENA

Ši SPA programa yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško atsipalaidavimo ir sveikatos...

Kaunas
33.00
Aušra SPA dovanų kuponas

Dovanų kuponas iš „Aušra SPA“ yra tinkamas visiems suaugusiems, nepriklausomai nuo amžiaus ir...

Kaunas
50.00

Su visa šeima atvykite į „Aušra SPA“ pirčių ir baseinų kompleksą Vytauto prospekte ir būsite...

Kaunas
49.00
Apsilankymas Aušra SPA pirčių ir baseinų erdvėse

„Aušra SPA“ baseinų ir pirčių erdvė – ypatinga. Mėgaukitės vandens procedūromis pačiame Kauno...

Kaunas
36.00


Kokias paslaugas siūlo „Aušra SPA“ baseinų ir pirčių kompleksas

„Aušra SPA“ baseinų ir pirčių kompleksas yra vieta, skirta pailsėti, gerai praleisti laiką skirtingose vandens erdvėse tiek po darbo, tiek laisvadieniais su visa šeima.

  • Trys skirtingos pirtys padės atpalaiduoti kūną ir suaktyvinti kraujotaką.
  • 25 metrų ilgio baseinas skirtas intensyvesnio plaukimo mėgėjams. Baseine yra du plaukimo takeliai, čia vyksta plaukimo treniruotės su profesionaliais plaukimo treneriais, taip pat vandens gimnastika įvairioms grupėms.
  • Sūkurinės vonios, dar vadinamos „jakuzzi“ padės atpalaiduoti visą kūną. Tai puikus masažas, kurį mėgsta vaikai ir suaugusieji.

Pirčių ir baseinų komplekse dirba profesionalūs treneriai, kurių rūpestis – kad visi lankytojai būtų saugūs ir visus pratimus darytų teisingai, nepakenkdami sau. Daugiau informacijos apie vykstančias treniruotes baseine galima rasti „Aušra SPA“ interneto puslapyje, skyrelyje „Tvarkaraštis“. Į kai kuriuos renginius galima registruotis internetu arba paskambinus telefonu.

„Aušra SPA“ priima ne tik pavienius asmenis, bet ir šeimas su mažais vaikais. Vandens pramogos yra puikus laiko praleidimo būdas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Vandenyje sumažintas chloro kiekis (speciali šiuolaikiška filtravimo technologija reikalauja mažiau chloro), todėl vanduo yra tinkamas žmonėms su jautresne oda. Tai ypač aktualu nėščiosioms arba mamoms su kūdikiais. Baseino ir pirčių kompleksas yra pritaikytas žmonėms su negalia ir laukia visų, kuriems patinka vandens procedūros.

„Aušra SPA“ galima lankytis įsigyjant vienkartinį apsilankymo bilietą, taip pat parduodamos ir ilgesnės narystės mėnesiui ar net keliems. Parduodami ir dovanų kuponai, kurie yra puiki dovana bendradarbiams, šeimos nariams ir pažįstamiems. „Aušra SPA“ bendradarbiauja su kitomis sveikatingumo įstaigomis, įsikūrusiomis verslo centre „Aušra“, ir rekomenduoja pasinaudoti grožio procedūromis, masažu, sporto klubu.

Paimkite maudymosi kostiumėlį, šlepetes, rankšluostį ir laukiame jūsų „Aušros SPA“ baseinų ir pirčių komplekse Vytauto prospekte Kaune. Iki greito pasimatymo!