Aušra SPA Kaunas

„Aušra SPA“

„Aušra SPA“ Kaune yra prabangi sveikatingumo oazė, siūlanti įvairias atpalaiduojančias ir gydomąsias procedūras. Čia galite mėgautis profesionaliomis masažo paslaugomis, grožio procedūromis, pirtimis ir baseinais. Jauki aplinka ir aukštos kokybės aptarnavimas padeda atsipalaiduoti bei atgauti jėgas. „Aušra SPA“ yra puikus pasirinkimas norintiems pabėgti nuo kasdienio streso ir pasimėgauti ramybe Kauno širdyje.


Klausti teikėjo
NAUJIENA

Ši SPA programa yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško atsipalaidavimo ir sveikatos...

Kaunas, 1 asm.
43.00
Aušra SPA dovanų kuponas

Dovanų kuponas iš „Aušra SPA“ yra tinkamas visiems suaugusiems, nepriklausomai nuo amžiaus ir...

Kaunas
50.00

Su visa šeima atvykite į „Aušra SPA“ pirčių ir baseinų kompleksą Vytauto prospekte ir būsite...

Kaunas, iki 5 asm.
69.00
Sutaupyk 15%

„Aušra SPA“ baseinų ir pirčių erdvė – ypatinga. Mėgaukitės vandens procedūromis pačiame Kauno...

Kaunas, 2 asm.
56.00 47.50


Kokias paslaugas siūlo „Aušra SPA“ baseinų ir pirčių kompleksas

„Aušra SPA“ baseinų ir pirčių kompleksas yra vieta, skirta pailsėti, gerai praleisti laiką skirtingose vandens erdvėse tiek po darbo, tiek laisvadieniais su visa šeima.

  • Trys skirtingos pirtys padės atpalaiduoti kūną ir suaktyvinti kraujotaką.
  • 25 metrų ilgio baseinas skirtas intensyvesnio plaukimo mėgėjams. Baseine yra du plaukimo takeliai, čia vyksta plaukimo treniruotės su profesionaliais plaukimo treneriais, taip pat vandens gimnastika įvairioms grupėms.
  • Sūkurinės vonios, dar vadinamos „jakuzzi“ padės atpalaiduoti visą kūną. Tai puikus masažas, kurį mėgsta vaikai ir suaugusieji.

Pirčių ir baseinų komplekse dirba profesionalūs treneriai, kurių rūpestis – kad visi lankytojai būtų saugūs ir visus pratimus darytų teisingai, nepakenkdami sau. Daugiau informacijos apie vykstančias treniruotes baseine galima rasti „Aušra SPA“ interneto puslapyje, skyrelyje „Tvarkaraštis“. Į kai kuriuos renginius galima registruotis internetu arba paskambinus telefonu.

„Aušra SPA“ priima ne tik pavienius asmenis, bet ir šeimas su mažais vaikais. Vandens pramogos yra puikus laiko praleidimo būdas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Vandenyje sumažintas chloro kiekis (speciali šiuolaikiška filtravimo technologija reikalauja mažiau chloro), todėl vanduo yra tinkamas žmonėms su jautresne oda. Tai ypač aktualu nėščiosioms arba mamoms su kūdikiais. Baseino ir pirčių kompleksas yra pritaikytas žmonėms su negalia ir laukia visų, kuriems patinka vandens procedūros.

„Aušra SPA“ galima lankytis įsigyjant vienkartinį apsilankymo bilietą, taip pat parduodamos ir ilgesnės narystės mėnesiui ar net keliems. Parduodami ir dovanų kuponai, kurie yra puiki dovana bendradarbiams, šeimos nariams ir pažįstamiems. „Aušra SPA“ bendradarbiauja su kitomis sveikatingumo įstaigomis, įsikūrusiomis verslo centre „Aušra“, ir rekomenduoja pasinaudoti grožio procedūromis, masažu, sporto klubu.