Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Dovanokite sau arba artimiesiems nepakartojamą atsipalaidavimo patirtį su Aušra SPA prabangia SPA programa. Tai – puiki proga atsipūsti ir atnaujinti savo jėgas, mėgaujantis unikaliomis masažo ir poilsio procedūromis.

Ši SPA programa yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško atsipalaidavimo ir sveikatos gerinimo. Programa apima dvi skirtingas masažo procedūras, iš kurių galėsite pasirinkti viena pagal savo poreikius ir norus:

  • viso kūno sauso hidro-masažo procedūra: tai unikalus masažo būdas, naudojant specialią technologiją, kuri leidžia atpalaiduoti raumenis ir pagerinti kraujotaką visame kūne, nenaudojant tiesioginio vandens kontakto;
  • nugaros giluminio-dinaminio masažo (EMS) procedūra: ši procedūra skirta tiems, kurie kenčia nuo nugaros skausmų ar įtampų. Naudojant elektrostimuliacijos (EMS) technologiją, šis masažas padeda atpalaiduoti įtemptus raumenis, mažina skausmą ir gerina raumenų tonusą.

Po masažo procedūros, kviečiame mėgautis atpalaiduojančia atmosfera: Himalajų druskos ir infraraudonųjų spindulių kambaryje. Šis unikalus poilsio kambarys yra sukurtas siekiant pagerinti sveikatą ir gerovę. Himalajų druskos sienos ir švelnus infraraudonųjų spindulių šviesos efektas ne tik suteikia ramybę ir atsipalaidavimą, bet ir teigiamai veikia kvėpavimo sistemą bei odą.

Be to erdvėje rasite baseiną ir pirčių kompleksą, kurie puikiai tinka atsipalaidavimui po masažo. Šiltas baseino vanduo ir pirčių šiluma padės sustiprinti masažo poveikį, o taip pat leis jums visiškai atsipalaiduoti ir atgauti jėgas.

Baseinų ir pirčių erdvės

  • 25 metrų plaukimo baseinas;
  • baseinas su modernia masažine įranga;
  • 2 sūkurinės šilto vandens vonios (Jakuzzi);
  • sauna ir garinė pirtys;
  • mankštos ir kiti užsiėmimai vandenyje;
  • žolelių arbata.

Pastaba: chalatas ir rankšluostis yra duodami. Būtina turėti savo gumines šlepetes.

Ši SPA programa yra tobula dovana sau arba brangiems žmonėms. Ji suteikia ne tik malonų atsipalaidavimą, bet ir teigiamą poveikį sveikatai. Dovana, kuri ilgai liks atmintyje!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
3 val.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Chalatas ir rankšluostis yra duodami. Būtina turėti savo gumines šlepetes.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

SPA programa su masažu ir poilsiu baseino ir pirčių erdvėje

43.00
Kaunas, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 430 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 22 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

„Aušra SPA“

„Aušra SPA“ yra įsikūrusi „Aušros“ verslo parke, esančiame Vytauto prospekte, pačioje Kauno širdyje. Tai neįprasta erdvė, skirta norintiems atsigauti, pamaloninti savo kūną kokybiškomis vandens procedūromis, apsilankyti pirtyse, paplaukioti baseine. „Aušros SPA“ dirba visą savaitę. Čia galima lankytis nuo ankstyvo ryto 7 val. iki 10 vakaro. „Aušra SPA“ laukia suaugusiųjų ir vaikų, ketinančiu turiningai praleisti laiką ir pasimėgauti vandens teikiamais malonumais.

Pastaba: atvykimas į Aušra SPA iš Šiaulių gatvės.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Aušra SPA paslaugos