Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Pasinerkite į neįprastą ir nuostabų nakvynės įspūdį kitaip - romantišką nakvynę istoriniame laive. Tai unikalus poilsis, kur bus patirti nepakartojami pojūčiai ir romantiškos emocijas.

Tai tobula dovana porai, kuri nori pabėgti nuo kasdienybės, sužavėti vienas kitą ir sukurti nepamirštamus prisiminimus. Dovana suteiks galimybę porai išsinuomoti senovinio stiliaus laivą ir pajusti tikra laivo dvasią. „Tu vėjo paklausk“ unikalus laivas įkvempiantis jaukumu ir romantiškumu.

Pasiūlymas nenustygstantiems romantikams, kurie nori leisti laiką prie jūros išskirtinai. Laivas prišvartuotas Klaipėdos senamiestyje, Danės upės krante šalia „Žvejo“ skulptūros, pakeliamo Klaipėdos tilto, „Meridianas“, ir daug kitų lankytinų vietų, pramogų ar restoranų.

Atvykusiųjų laive laukia

  • 1 nakvynė istoriniame laive Klaipėdos senamiestyje;
  • 2 atskiros miegamosios vietos kajutėje;
  • vanduo ir elektra;
  • šildytuvas, arbatinis,
  • patalynė, rankšluosčiai;
  • tualetas;
  • atviras denis.

Truputis laivo „Tu vėjo paklausk“ istorijos

„Tu vėjo paklausk“ yra motorinė jachta, kuri buvo sukurtą 1951 metais Švedijoje. Šis laivas buvo statytas iš ypatingos ąžuolo medienos, kuri buvo džiovinama net 20 metų, kad suteiktu laivui ypatingos kokybės ir ilgaamžiškumo. Tiesą sakant, buvo pastatyti tik 12 tokių laivų, o šiam konkrečiam laivui buvo suteiktas pavadinimas „Fisckekuta“. Pradžioje šis laivas buvo skirtas žvejybai Baltijos jūroje, jį buvo užsakė Estijos Tarybų Socialistinė Respublika. Tačiau 1980 metais jį nupirko Švedijos Karalystės valstybinis advokatas Acko Schanger ir pakeitė jo vardą į „Tekla“, arba „Mažoji ledi“. A. Schanger išsaugojo originalų burės stiebą ir 2008 metais „Tekla“ išplaukė per Baltijos jūrą į Lietuvą Klaipėdos uostą.

Dovanokite jūros ošimą ir įspūdžių kupinas akimirkas pajūryje!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Klaipėda
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
2 asm.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Sezoniškumas nuo balandžio 1 d. iki rugsėjo 30 d..  Atvykimas nuo 21 val., išvykimas iki 10 val. Iš anksto susitarus atvykti ir išvykti galima anksčiau / vėliau.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAKTINĖ ROMANTIŠKA

Romantinė nakvynė istoriniame laive „Tu vėjo paklausk“

40.00
Klaipėda, 2 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 400 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 20 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Pramoginių laivų nuoma

Pramoginių laivų nuoma specializuojanti laivų nuomą Klaipėdoje. Siūlo įvairias paslaugas, kurios apima nakvynę laive Klaipėdos senamiestyje, pasiplaukiojimus laivais „Tu vėjo paklausk“ ir „Saga Bona“ Kuršių mariose, Danės upėje, taip pat išvykas į Juodkrantę, Nidą, Dreverną, Mingę ir prie Mirusių kopų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Pramoginių laivų nuoma paslaugos