Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Norite rimto plaukimo baidarėmis, bet nesate nusiteikę keliauti per pusę Lietuvos, kad tai pajustumėte? Siūlome išeitį: plaukimą baidarėmis tiesiog Vilniuje Vilnelės upe. Vilnelė nėra tokia paprasta upė, kaip Neris, čia ir posūkiai, ir srovė, ir nuostabios vietos. Pajausite tikrąjį azartą ir patirsite neišdildomų įspūdžių. Pakeliui sutiksite ir paprastus žmones, susipažinsite ir su pasaulyje garsiais meno kūriniais tiesiog Vilnelėje. Tai iššūkių ir kontrastų kupinas pasiplaukiojimas. Pasirinkite vieną iš kelių maršrutų, surinkite kelių žmonių kompaniją ir pramogaukite tiesiog neišvykdami niekur toli iš Vilniaus. Čia pamatysite ir dalelę laukinės gamtos, ir miesto, ryjančio nedidelę ir gležną upę savo betoniniais krantais. Viskas priklauso nuo pasirinkto maršruto.

Ar plaukimas baidarėmis Vilnele yra pavojingas?

Vilnelė yra negili, bet srauni upė, todėl ja plaukti visiškai saugu.

Galimi Vilnelės upės maršrutai:

  • Belmontas – Baltasis tiltas (trukmė: 1,5 – 2,5 val.)
  • Naujoji Vilnia – Baltasis tiltas (3-4 val.)
  • Mickūnai – Vilnius (4-6 val.)
  • Lavoriškės – Naujoji Vilnia (6-8 val.)

Visi šie maršrutai yra pritaikyti įvairių iššūkių pageidaujantiems žmonėms. Ilgesnės trukmės maršrutams reikia ištvermės, todėl rekomenduojama nusiteikti sunkiam darbui, aktyviam poilsiui, gerai kompanijai ir ne kasdieną matomiems vaizdams.

Pastaba: tiksli sutikimo vieta pagal pasirinkta maršrutą bus nurodyta rezervacijos metu.

Nepilnamečiams asmenims reikalingas tėvų sutikimas. Plaukimai nėra vykdomi nepalankiomis baidarių plaukimui oro sąlygomis.

Dovanok sau ir kitiem neišdildomus įspūdžius ant vandens.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
2 asm.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Patogi laisvalaikio apranga

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Įspūdingas plaukimas baidarėmis Vilnele

40.00
Vilnius, 2 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 400 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 20 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Kaip apsirengti plaukiant baidarėmis?

Rekomenduojame apsirengti lengvais, judesių nevaržančiais rūbais. Mūsų instruktoriai padės užsidėti gelbėjimosi liemenes, todėl patartina apsivilkti tik poros sluoksnių rūbus – apatinius ir viršutinius, pavyzdžiui džemperį arba sportinį švarkelį. Šaltesniu periodu reiktų pasirūpinti pirštinėmis ir kepure. Vasarą būtina pasitepti kremu nuo saulės, nes plauskime visiškai atviromis vietomis. Avalynė turėtų būti sportinė arba skirta žygiams. Tokia, kurios negaila sušlapinti, jei lytų lietus arba netyčia pritekėtų į baidarę vandens.

Ar galima atvykti su didesne kompanija?

Plaukioti baidarėmis smagiausia su draugais ar šeimos nariais. Paprastai atvyksta iki 8 žmonių grupė, nes tiek yra patogu transportuoti specialiu autobusu. Baidarės gali būti vienvietės arba dvivietės, todėl tikslų žmonių skaičių pageidautume sužinoti prieš atvykstant didesnei kompanijai, kad galėtume tinkamai pasiruošti su logistika ir inventoriumi.

Ar reikalingas specialus pasiruošimas plaukimui baidarėmis?

Ne, joks specialus pasiruošimas nėra reikalingas. Tai ne profesionalus sportas, o pramoga, kurios tikslas ne pervargti nuo irklavimo, bet pajausti malonumą plaukiant baidare ir pamaloninti akis išskirtiniais vaizdais. Tikrai jokių treniruočių nereikia, plaukti gali bet kokio amžiaus žmonės.

Organizatorius: Imanoma, MB

Plaukimus baidarėmis organizuoja baidarių entuziastas Aurimas su savo komanda „Vilniaus baidarės“. Įvairius plaukiojimus baidarėmis organizuoja jau keletą metų. Ilgametė patirtis užtikrina, kad paslaugos yra aukščiausios kokybės, saugios ir, žinoma, linksmos.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Vilniaus Baidarės paslaugos