Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Norite linksmai ir aktyviai praleisti dieną arba bent jau pusdienį? Plaukimas baidarėmis Nerimi gali padėti turiningai praleisti laiką sostinėje. Tai išskirtinė pramoga, kadangi plaukiant antrąja pagal dydį Lietuvos upe galima pamatyti nerealių vaizdų ir kontrastų. Plaukiant Nerimi pamatysi ir visiškai laukinę gamtą, ir deja, visiškai pažabotą ir sutramdytą Nerį betoninėmis krantinėmis miesto centre. Upė yra srauni ir gana gili, todėl irkluoti smarkiai nereikia, taip pat tai visiškai saugu, kadangi Neryje nėra didelių akmenų ir nuvirtusių medžių bei šakų sankaupų, kaip mažose upėse.

Ar plaukiojimas baidarėmis Nerimi yra pavojingas?

Neris yra didelė, bet srauni upė, tačiau pakankamai gili. Čia nėra didelių akmenų, skardžių, medžių ir šakų, neauga aukšti meldai ar kiti vandens augalai. Neries krantinės mieste yra sutvirtintos betonu, todėl Nerimi plaukti visiškai saugu ir tai gali daryti bet kokio amžiaus ar fizinio pasirengimo žmonės. Be to visada šviesu, net ir naktį.

Galimi keli plaukimo Nerimi maršrutai:

  • Ožkiniai – Baltasis Tiltas (atstumas – apie 15 km., trukmė – 3-4 val.)
  • Verkių malūnas – Baltasis tiltas (atstumas – apie 10 km., 1-2 val.)
  • Nemenčinė – Baltasis tiltas (atstumas – apie 33 km., 6-8 val.)
  • Baltasis tiltas – Vievis (atstumas – apie 55 km., 8-10 val.)
  • Baltasis tiltas – Stirniai (atstumas – apie 25 km., 4-6 val.)

Visi šie maršrutai yra pritaikyti įvairių iššūkių pageidaujantiems žmonėms. Ilgesnės trukmės maršrutams reikia ištvermės, todėl rekomenduojama nusiteikti sunkiam darbui, aktyviam poilsiui, gerai kompanijai ir ne kasdieną matomiems vaizdams.

Pastaba: tiksli sutikimo vieta pagal pasirinkta maršrutą bus nurodyta rezervacijos metu.

Nepilnamečiams asmenims reikalingas tėvų sutikimas. Plaukimai nėra vykdomi nepalankiomis baidarių plaukimui oro sąlygomis.

Dovanok sau ir kitiem neišdildomus įspūdžius ant vandens.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
2 asm.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Patogi laisvalaikio apranga

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Smagus plaukimas baidarėmis Nerimi

34.00
Vilnius, 2 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 340 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 17 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Kaip apsirengti plaukiant baidarėmis?

Rekomenduojame apsirengti lengvais, judesių nevaržančiais rūbais. Mūsų instruktoriai padės užsidėti gelbėjimosi liemenes, todėl patartina apsivilkti tik poros sluoksnių rūbus – apatinius ir viršutinius, pavyzdžiui džemperį arba sportinį švarkelį. Šaltesniu periodu reiktų pasirūpinti pirštinėmis ir kepure. Vasarą būtina pasitepti kremu nuo saulės, nes plauskime visiškai atviromis vietomis. Avalynė turėtų būti sportinė arba skirta žygiams. Tokia, kurios negaila sušlapinti, jei lytų lietus arba netyčia pritekėtų į baidarę vandens.

Ar galima atvykti su didesne kompanija?

Plaukioti baidarėmis smagiausia su draugais ar šeimos nariais. Paprastai atvyksta iki 8 žmonių grupė, nes tiek yra patogu transportuoti specialiu autobusu. Baidarės gali būti vienvietės arba dvivietės, todėl tikslų žmonių skaičių pageidautume sužinoti prieš atvykstant didesnei kompanijai, kad galėtume tinkamai pasiruošti su logistika ir inventoriumi.

Ar reikalingas specialus pasiruošimas plaukimui baidarėmis?

Plaukimus baidarėmis organizuoja baidarių entuziastas Aurimas su savo komanda „Vilniaus baidarės“. Įvairius plaukiojimus baidarėmis organizuoja jau keletą metų. Ilgametė patirtis užtikrina, kad paslaugos yra aukščiausios kokybės, saugios ir, žinoma, linksmos.

Organizatorius: Imanoma, MB

Plaukimus baidarėmis organizuoja baidarių entuziastas Aurimas su savo komanda „Vilniaus baidarės“. Įvairius plaukiojimus baidarėmis organizuoja jau keletą metų. Ilgametė patirtis užtikrina, kad paslaugos yra aukščiausios kokybės, saugios ir, žinoma, linksmos.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Vilniaus Baidarės paslaugos