Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

„Saga Bona“ yra išskirtinis raudonmedžio kateris, kuris siūlo privačius pasiplaukiojimus Klaipėdoje ir joje esančiose aplinkinėse vietovėse. Šis kateris sužavės jus klasikiniu, tačiau antikvariniu dizainu. Nepaisant to, kad laivas buvo pagamintas jau 1933 metais, jis iki šiol išlaiko savo unikalų ir tobulą medinio laivo grožį.

„Saga Bona“ yra puikus pasirinkimas šeimoms, draugų susibūrimams, mažoms šventėms, kaip gimtadieniai ar mergvakariai, taip pat fotosesijoms ir išvykoms į nuostabiausius Danės upės ir Kurčių marių gamtos kampelius. Jums bus suteikta galimybė išplaukti su grupe iki 6 asmenų ir mėgautis plaukimu laivu nuo 1 iki 2 valandų.

Ypač išskirtinis yra 2 valandų kelionės pasiūlymas, kurio metu galėsite aplankyti daugiau vietų. Galėsite išvysti uosto akvatoriją, plaukti Kuršių mariomis ir Danės upe, bei mėgautis neeiliniu vaizdu, kurio nematysite iš žemės.

Dovanokite savo artimiesiems galimybę būti kartu ir patirti šią unikalų pasiplaukiojimą!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Klaipėda
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
iki 6 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Sezoniškumas nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 1 d. Paslaugos teikėjas suteikia galimybę 2 val. kelionės metu plaukti tiek Danės upe, tiek Kuršių mariomis.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Privatus pasiplaukiojimas laivu „Saga Bona“

70.00
Klaipėda, iki 6 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 700 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 35 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Pramoginių laivų nuoma

Pramoginių laivų nuoma specializuojanti laivų nuomą Klaipėdoje. Siūlo įvairias paslaugas, kurios apima nakvynę laive Klaipėdos senamiestyje, pasiplaukiojimus laivais „Tu vėjo paklausk“ ir „Saga Bona“ Kuršių mariose, Danės upėje, taip pat išvykas į Juodkrantę, Nidą, Dreverną, Mingę ir prie Mirusių kopų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Pramoginių laivų nuoma paslaugos