Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Norite pabėgti nuo miesto šurmulio ir praleisti laiką gryname ore? Siūlome išskirtinę pramogą – plaukimą baidarėmis Vokės upe. Tai vienas iš įdomiausių ir gražiausių Neries intakų, kuriame sutiksite mažiau žmonių, nei Neryje ar Vilnelėje. Tinka ir romantiškam pasiplaukiojimui ir nuotykiams su didesne kompanija, nes Vokė – paslaptinga upė, apie kurią greičiausiai žinote labai nedaug, nors ji ir šalia Vilniaus.

Vokės upė yra pakankamai srauni ir vingiuota, kad patirtumėte visą plaukimo baidare pojūčių paletę. Teks ir pairkluoti, ir ramiai plaukti srove, stebėti, kad neatsitrenktumėte į akmenis ar medžius, taip pat laviruoti palei įvairias kliūtis. Nors plaukimas nėra ekstremalus, reiktų nusiteikti šiek tiek pajudėti ir pasportuoti.

Ar plaukiojimas baidarėmis Voke yra pavojingas?

Vokė – laukinė ir tikrai smagi upė, galinti pateikti įvairių siurprizų. Rekomenduojame labai įdėmiai išklausyti instrukcijų ir tuomet kelionė bus smagi ir saugi.

Galimi Vokės upės maršrutai:

  • Mūrinė Vokė – Neries santaka (atstumas – apie 10 km., trukmė – 2-3 val.)
  • Senasis Gardino plentas – Neries santaka (apie 15 km., trukmė – 3-4 val.)
  • Pagiriai – Neries santaka (apie 23 km., trukmė – 5-7 val.)

Pastaba: tiksli sutikimo vieta pagal pasirinkta maršrutą bus nurodyta rezervacijos metu.

Nepilnamečiams asmenims reikalingas tėvų sutikimas. Plaukimai nėra vykdomi nepalankiomis baidarių plaukimui oro sąlygomis.

Dovanok sau ir kitiem neišdildomus įspūdžius ant vandens.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
2 asm.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Patogi laisvalaikio apranga

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Paslaptingas plaukimas baidarėmis Vokės upe

38.00
Vilnius, 2 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 380 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 19 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Kaip apsirengti plaukiant baidarėmis?

Rekomenduojame apsirengti lengvais, judesių nevaržančiais rūbais. Mūsų instruktoriai padės užsidėti gelbėjimosi liemenes, todėl patartina apsivilkti tik poros sluoksnių rūbus – apatinius ir viršutinius, pavyzdžiui džemperį arba sportinį švarkelį. Šaltesniu periodu reiktų pasirūpinti pirštinėmis ir kepure. Vasarą būtina pasitepti kremu nuo saulės, nes plauskime visiškai atviromis vietomis. Avalynė turėtų būti sportinė arba skirta žygiams. Tokia, kurios negaila sušlapinti, jei lytų lietus arba netyčia pritekėtų į baidarę vandens.

Ar galima atvykti su didesne kompanija?

Plaukioti baidarėmis smagiausia su draugais ar šeimos nariais. Paprastai atvyksta iki 8 žmonių grupė, nes tiek yra patogu transportuoti specialiu autobusu. Baidarės gali būti vienvietės arba dvivietės, todėl tikslų žmonių skaičių pageidautume sužinoti prieš atvykstant didesnei kompanijai, kad galėtume tinkamai pasiruošti su logistika ir inventoriumi.

Ar reikalingas specialus pasiruošimas plaukimui baidarėmis?

Plaukimus baidarėmis organizuoja baidarių entuziastas Aurimas su savo komanda „Vilniaus baidarės“. Įvairius plaukiojimus baidarėmis organizuoja jau keletą metų. Ilgametė patirtis užtikrina, kad paslaugos yra aukščiausios kokybės, saugios ir, žinoma, linksmos.

Organizatorius: Imanoma, MB

Plaukimus baidarėmis organizuoja baidarių entuziastas Aurimas su savo komanda „Vilniaus baidarės“. Įvairius plaukiojimus baidarėmis organizuoja jau keletą metų. Ilgametė patirtis užtikrina, kad paslaugos yra aukščiausios kokybės, saugios ir, žinoma, linksmos.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Vilniaus Baidarės paslaugos