Kačių kavinė „Cat Cafe“ Vilniuje

Kačių kavinė „Cat Cafe“

„Cat Cafe“ yra unikali kavinė, kurioje lankytojai gali ne tik mėgautis kokybiška kava ir gardžiais patiekalais, bet ir bendrauti su žaviais kačiukais. Vilniaus širdyje įsikūrusi ši kavinė siūlo atsipalaiduoti draugiškoje ir šiltoje aplinkoje, supami mylinčių ir žaismingų kačių. Puikiai tinka tiek kačių mylėtojams, tiek tiems, kurie nori atitrūkti nuo kasdienio šurmulio ir pailsėti unikaliame ir ramiam kampelyje.


Klausti teikėjo
 
 
 

Nėra prekių, atitinkančių paieškos kriterijus

„Cat Cafe“ Vilniuje

Kačių kavinė „Cat Cafe“ yra unikali vieta, kurioje gyvūnų gerovė yra pirmoje vietoje. Ši kavinė nepriklauso įprastinių verslo modelių kategorijai, nes jos pagrindinis tikslas yra ne pelno siekimas, o humaniškas elgesys su gyvūnais. Kavinėje gyvena penkiolika kačių, kurių kiekviena yra mylima ir lepinama. Svarbiausia, kad katinai čia nėra verčiami daryti nieko prieš jų valią.

„Cat Cafe“ taip pat bendradarbiauja su gyvūnų prieglaudomis. Beglobiams gyvūnams padeda surasti naujus namus ir mylinčius šeimininkus. Visi Kačių kavinėje gyvenantys  gyvūnai yra paimti iš prieglaudų, prižiūrimi, gerbiami ir mylimi (ne parduodami ir ne dovanojami).

„Cat Cafe“ yra ne tik vieta, kur galima skaniai pavalgyti ir atsipalaiduoti kartu su kačiukais, bet ir kultūrinis reiškinys. Kavinės idėja atsirado Japonijoje 1998 metais ir išplito visame pasaulyje, kiekvienoje šalyje įgavusi savo unikalų charakterį. Vilniaus „Cat Cafe“ yra įsikūrusi Gedimino prospekte ir išsiskiria savo jaukumu bei šiluma, sukurianti namų atmosferą lankytojams.

Be to, „Cat Cafe“  įtraukta į 25 geriausių pasaulio kačių kavinių sąrašą, lygiuojantį ją su tokiomis miestų kačių kavinėmis kaip Paryžiuje, Budapešte, Vienoje, Londone, Sidnėjuje ir kitur. Tai ne tik rodo kavinės populiarumą ir sėkmę, bet ir pabrėžia jos svarbą kačių gerovės ir gyvūnų mylėtojų bendruomenėse.