Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Jūsų laukia gėrimų fontanas, kuriame rasite puikų asortimentą vyno, šampano ir punšo ar kitų gėrimų. Šalia šio gaivinančio fontano,taip pat bus pateikta karštas juodas šokokas, idealiai derantis su šviežiais, sultingais vaisiais. Tai ne tik pagunda jūsų skonio receptoriams, bet ir puiki proga mėgautis nepriekaištingu laisvalaikiu su draugais ar artimų žmonių draugija.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

Gėrimo fontanas: Tai nėra paprastas fontanas. Tai yra skonio ir gaivumo šaltinis. Pasirinkite iš vyno, šampano ar punšo ir pasimėgaukite gaivinančiu ir aistringų skonių kokteiliu.

Karštas šokoladas su vaisiais: Ryškus, tirštas juodasis šokoladas yra tiesiog sukurtas tam, kad būtų mėgaujamasi kartu su šviežiais vaisiais. Nuo uogų iki egzotiškų vaisių, pasirinkimai yra neriboti!

Kam skirtas šis pasiūlymas?

Ar esate skonio entuziastas, ieškantis naujų gastronominių nuotykių? Arba galbūt planuojate ypatingą vakarą, kuriame norite visus nustebinti neįprastais skonias? Tai yra skirta kiekvienam, kuris nori šiek tiek pasilepinti ir pasimėgauti prabanga savo gyvenime.

„Gaivus gėrimų fontanas ir karšto šokoladas su vaisiais“ vyksta šokolado manufaktūroje ir kavinėje „Šokoladinė“, esančią M. Daukšos g. 48-1, Kaune. Tai vienintelė tokia manufaktūra Kaune.

Šis dovanų kuponas yra būdas patirti skonio ir vizualinį malonumą. Neturėkite abejonių, pasinaudokite, dovanokite šia unikalią progą ir padarykite vakarą tiesiog nepakartojamu!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
4 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val., kitaip dovanų čekis bus laikomas panaudotu.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Gaivus gėrimų fontanas ir karšto šokoladas su vaisiais

40.00
Kaunas, 4 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 400 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 20 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Saldita

Saldita yra įsikūrusi pačiame Kauno senamiestyje ir turi vienintelę mieste šokolado gamybos manufaktūrą kurioje jau 18 metų gamina įvairias progines dekoruotas, folijuotas šokoladines figūras, rankų darbo asorti saldainius, triufelius, įvairias figūrėles, reklaminius gaminius, liejinius su jūsų pasirinktu tekstu ar logo ženklu, iš tikro belgiško šokolado.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Saldita paslaugos