Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Eldorado Restobaras dovanų kuponas yra puiki galimybė padovanoti ne tik skanų maistą, bet ir neįprastą patirtį. Šis dovanų kuponas leis gavėjui išbandyti unikalų restorano atmosferą, mėgautis aukštos kokybės patiekalais ir pasilepinti draugų ar artimųjų draugija.

Restobaras Eldorado, įsikūręs Klaipėdos miesto centre, gražioje Lietuvininkų aikštėje vasaros sezone įrengta patogi lauko terasa. Atnaujintas meniu, kuriame rasite patiekalų visiems skoniams ir pageidavimams: daug užkandžių bei salotų, karšti patiekalai su jūros gėrybėmis, žuvies, jautienos bei kitais kepsniais, patiekalai vegetarams. Taip pat platus patiekalų pasirinkimas mažiesiems lankytojams!

Ši dovana yra pasirinktos vertės dovanų čekis, kuris leis gavėjui atsiskaityti Eldorado Restobaras restorane. Tai puiki galimybė leisti jiems pasirinkti savo mėgstamus patiekalus ir gėrimus, ir mėgautis nuostabia patirtimi restorane.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Klaipėda
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

„Eldorado“ restobaras dovanų kuponas

30.00
Klaipėda
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 300 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 15 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Eldorado Restobaras

Eldorado Restobaras yra restoranas, įsikūręs Klaipėdos širdyje – miesto centre, šalia gražiosios Lietuvininkų aikštės, garsėjantis savo ypatingu atmosfera ir skaniu maistu. Restoranas yra patrauklus, modernus ir turi unikalų interjerą. Apsilankius Eldorado Restobare, galite tikėtis draugiško aptarnavimo, taip pat malonios ir jaukios aplinkos. Restorano personalas stengiasi pasirūpinti klientais ir užtikrinti, kad jų patirtis būtų išskirtinė ir įsimintina.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Eldorado Restobaras paslaugos