Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Pasimėgaudami nepakartojama šokolado patirtimi - Šokoladiniu mergvakariu! Išskirtinis renginys žada būti labai saldus, žavingas, ir turtingos šokolado istorijos.

Edukaciniame Šokoladiniame Mergvakaryje metu išgirsite unikalią šokolado atsiradimo istoriją, sudalyvausite akloje degustacijoje, pabendrausite su šokolado meistru kuris pademonstruos kaip gaminami rankų darbo saldainiai, tuščiavidurės figūros, ir svarbiausia, galėsite pačios pasigaminti pačių šviežiausių saldainių, išsilieti tik šiai šventei būdingų pikantiškų figūrėlių ir padekoruoti jas spalvotu šokoladu. O kol Jūsų saldainukai stings bus pateiktas šokolado fondiu su vaisių asorti kad Jūsų vakarėlis būtų ko saldesnis.

Galiausiai visi Jūsų pasigaminti saldumynai bus supakuoti į dėžutes ir grąžinti jums kaip saldžios šventės prisiminimas.

Šokoladinis mergvakaris vyksta šokolado manufaktūroje ir kavinėje „Šokoladinė“, esančią M. Daukšos g. 48-1, Kaune. Tai vienintelė tokia manufaktūra Kaune.

Praturtinkite savo mergvakarį saldžia ir nepakartojama akimirka!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
10 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val., kitaip dovanų čekis bus laikomas panaudotu.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Edukacinis šokoladinis mergvakaris

150.00
Kaunas, 10 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 1500 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 75 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Saldita

Saldita yra įsikūrusi pačiame Kauno senamiestyje ir turi vienintelę mieste šokolado gamybos manufaktūrą kurioje jau 18 metų gamina įvairias progines dekoruotas, folijuotas šokoladines figūras, rankų darbo asorti saldainius, triufelius, įvairias figūrėles, reklaminius gaminius, liejinius su jūsų pasirinktu tekstu ar logo ženklu, iš tikro belgiško šokolado.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Saldita paslaugos