Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Atraskite nesenstančias viskio ir šokolado tradicijas ir skonius, dalyvaudami šioje unikalioje viskio ir šokolado degustacijoje. Mėgaukitės ekskursija, kurios metu sužinosite apie turtingą kiekvieno produkto istoriją ir sudėtingumą, tyrinėdami, kaip jų skoniai dera tarpusavyje, kad patirtumėte išskirtinę patirtį.

Sukurkite savo šokoladinius skanėstus, kuriais galėsite mėgautis kartu su mėgstamiausiais vakaro gėrimais ir patirti kulinarinę skonio ekstravaganciją. Visą viskio ir šokolado ekskursijos laiką dirbs profesionalus personalas, pasirengęs papasakoti apie produktų istoriją, meistriškumą ir kultūrą.

Viskio ir šokolado degustacijos programa

  • Dviejų Distilerių Istorijos;
  • Dvi garsios Škotijos ir Airijos distilerijos: Loch Lomond ir Boann Distillery ir kruopščiai atrinkti, išskirtiniai jų gėrimai, bei šokoladai tinkantys prie šių gėrimų;
  • Visus šokoladinius saldainius gaminsitės patys ir sužinosite, kaip gaminami rankų darbo saldainiai visose pasaulio manufaktūrose.
  • Ragausime, vertinsime, gaminsime, mėgausimės mūsų 1.5 val. trukmės programoje su viskio ir šokolado ekspertais.

Viskio ir šokolado degustacija vyksta šokolado manufaktūroje ir kavinėje „Šokoladinė“, esančią M. Daukšos g. 48-1, Kaune.

Būtinai nepraleiskite šios unikalios progos!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
10 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
90 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Paslauga galima nuo 21 metų amžiau asmenims. Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val., kitaip dovanų čekis bus laikomas panaudotu.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Viskio ir šokolado degustacija su saldainių dirbtuvėmis

425.00
Kaunas, 10 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 4250 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 213 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Saldita

Saldita yra įsikūrusi pačiame Kauno senamiestyje ir turi vienintelę mieste šokolado gamybos manufaktūrą kurioje jau 18 metų gamina įvairias progines dekoruotas, folijuotas šokoladines figūras, rankų darbo asorti saldainius, triufelius, įvairias figūrėles, reklaminius gaminius, liejinius su jūsų pasirinktu tekstu ar logo ženklu, iš tikro belgiško šokolado.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Saldita paslaugos