Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Viso kūno gydomasis masažas - tai geriausias atsipalaidavimo būdas. Ši paslauga - tai intensyvus viso kūno masažas, nukreiptas į visas problemines vietas ir suteikiantis puikų palengvėjimą. Patyręs mūsų terapeutas taikys įvairias technikas, kad sumažintų fizinę ir psichinę įtampą, kartu gerindamas judrumą, kraujotaką ir lankstumą. Tai tikrai nepakartojama patirtis, po kurios jausitės kupini energijos, atgaivinti ir pasiruošę imtis bet kokio naujos veiklos ar iššūkio.

Viso kūno gydomasis masažas gali padėti išlaisvinti kenksmingus toksinus iš raumenų, pagerinti kraujotaką ir ląstelių aprūpinimą deguonimi, taip pat paskatinti bendrą viso kūno gijimą. Ši procedūra, leidžianti giliai atsipalaiduoti, gali padėti palengvinti kasdienį nuovargį, stresą ar įtemptos aplinkos simptomus, o tai reiškia, kad išėję iš seanso jausitės labiau atsipalaidavę ir emociškai.

Masažo poveikis Jūsų kūnui

  • suteikia raumenų atpalaidavimą;
  • sumažina įtampą;
  • gerina kraujo apytaką;
  • aktyvina limfos apytaką;
  • mažina nuovargį;
  • gerina miego kokybę.

Taigi, jei ieškote procedūros, kuri galėtų sugrąžinti pusiausvyrą į asmeninį gyvenimą ir padėti jums tapti produktyviems ir žvaliems, tikrai verta išbandyti viso kūno gydomąjį masažą.

Dovanokite kūnui naują atgaivą!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Viso kūno gydomasis masažas (60 min.)

55.00
Kaunas, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 550 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 28 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

VibraMedica

VibraMedica vadovaujasi principu, kad žmogaus kūnas yra harmoninga visuma. Klinikos specialistai laikosi holistinio požiūrio į žmogų, atsižvelgdami į visą žmogų - kūną, protą, emocijas ir elgesį, o ne tik į simptomus. Šiuolaikinės diagnostikos dėka klinikoje sveikatos problemos ar net nežymūs organizmo pokyčiai nustatomi dar prieš pasireiškiant simptomams.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

VibraMedica paslaugos