Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Švediškas masažas yra vienas populiariausių ir naudingiausių masažo būdų. Šis natūralus ir giliai atpalaiduojantis masažo metodas, sukurtas per šimtus metų, gali padėti sumažinti giliai raumenų audiniuose susikaupusią įtampą, pagerinti viso kūno kraujotaką, sumažinti nuovargį ir miego problemas bei atkurti kūno pusiausvyrą.

Švediško masažo tikslas − atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir sumažinti nuovargį, padidinti deguonies pritekėjimą į kraują ir išlaisvinti toksinus esančius raumenyse.

Švediško masažo technika tinka, kai klientas jaučia nervinę įtampą, turi sumažėjusį darbingumą, skundžiasi miego sutrikimais ir viso organizmo disbalansu.

Švediško masažo nauda

  • gerinama kraujotaka ir limfotaka;
  • atstatomos raumenų funkcijos;
  • stimuliuojamas vidaus organų darbas;
  • didinamas darbingumas;
  • stiprinamas imunitetas

VibraMedica profesionalūs masažo terapeutai yra puikiai išmokyti tiek klasikinio švediško, tiek šiuolaikinio modernaus masažo technikų. Seanso metu jie švelniai, bet veiksmingai veikia gilią raumenų įtampą, naudodami ilgus, slystančius judesius kartu su intensyviu minkymu, kad padidėtų kraujo tekėjimas ir deguonis prisotintų įtemptus raumenis. Šis unikalus ritmingo tapšnojimo, spaudimo ir tempimo derinys padeda išlaisvinti raumenų toksinus, kurie kaupiasi dėl streso ar fizinės veiklos. Todėl po procedūros klientai jausis nuraminti, ramūs ir atsigavę.

Tai vienas iš labiausiai pasaulyje paplitusių masažų ir labai mėgiamas VibraMedica klientų.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

VibraMedica švediškas masažas

55.00
Kaunas, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 550 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 28 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

VibraMedica

VibraMedica vadovaujasi principu, kad žmogaus kūnas yra harmoninga visuma. Klinikos specialistai laikosi holistinio požiūrio į žmogų, atsižvelgdami į visą žmogų - kūną, protą, emocijas ir elgesį, o ne tik į simptomus. Šiuolaikinės diagnostikos dėka klinikoje sveikatos problemos ar net nežymūs organizmo pokyčiai nustatomi dar prieš pasireiškiant simptomams.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

VibraMedica paslaugos