Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Svarbiausias švediško masažo privalumas – jis padeda visiškai atsipalaiduoti kūno raumenims. Tai leidžia suteikti ne tik poilsio jausmą, bet ir įveikti įvairias traumas ar kankinančius nugaros, sąnarių skausmus. Todėl švediškas masažas visuomet suteikia daugiau energijos ir geros nuotaikos. Jeigu jaučiatės pavargę, kankina įvairūs kūno skausmai, švediško masažo seansas – geriausias pasirinkimas.

Kartu švediško masažo poveikis yra ir gydomasis. Masažas šalina toksinus, todėl padeda įveikti įvairias ligas. Taip pat jo metu stiprinama imuninė sistema, gerinama kraujotaka, o kūno ląstelės lengviau pasisavina deguonį. Todėl švediškas atpalaiduojantis masažas yra geras sprendimas ne tik psichologinei, bet ir fizinei būklei gerinti, norint paskatinti gyti traumas ir netgi žaizdas.

Sakom, kad švediškas masažas yra toks efektyvus, jog vienas jo seansas prilygsta puikiai išmiegotai nakčiai. Ar gali būti kažkas dar efektyvesnio ir geresnio Jūsų kūnui ir gerai savijautai?

Kaip vyksta švediško masažo seansas?

Atliekama gilesnio poveikio technika, naudojant pirštų galiukus, kurie leidžia giliau įeiti į raumenų sluoksnius. Technika nukreipta į geresnę kraujo cirkuliaciją, raumens apvalkalo (fascijos) ištempimą, padeda sąnarių paslankumui ir mažina tinimą. Harmonizuojama organizmo sistemos veikla, tai pat, šalinamas stresas, depresija ir nuovargis.

Judesiai atliekami pirštais, delnais, dilbiais – glostant, trinant, maigant, vibracija. Seanso metu naudojami ortobionomijos principai ir technikos atstatančios sąnarių ir minkštųjų audinių paslankumą.

  • Masažas atliekamas profesionalaus švediško masažo meistro.
  • Švediškas masažas daromas pirštų galiukais, todėl jo efektyvumas toks stiprus.
  • Tam, kad masažas kartu veiktų ir kaip jauninamoji procedūra, gali būti naudojami eteriniai aliejai.

Jeigu norite palepinti savo kūną ir pasikrauti energijos, rinkitės švediško masažo seansą. Šis masažas puikiai tinka ne tik pasilepinimui, bet ir norint padėti kūnui atsigauti po įtemptų treniruočių, varžybų ar kito fizinio krūvio.

Ti gi, kviečiame išbandyti visame pasaulyje vertinamo švediško masažo seansą Panevėžyje.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Panevėžys
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Švediškas atpalaiduojantis masažo seansas

35.00
Panevėžys, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 350 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 18 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Kada verta rinktis masažą?

Kai esate pavargę, kai kūnas ima signalizuoti apie ligas ir išsekimą, verėtų užsirašyti į švedišką masažą. Tai pat, kai norite padėti kūnui įveikti senėjimo procesus ir kankinančius raumenų skausmus. Niekuomet nesate bandę šios procedūros? Kviečiame užsiregistruoti ir pajusti visus masažo teikiamus privalumus.

Ar švediškas masažas gali įveikti skausmą?

Švediškas masažas visame pasaulyje yra vertinamas kaip viena efektyviausių procedūrų ne tik atsipalaidavimui, bet ir įvairių ligų gydymui. Pastebėta, kad reguliarus švediškas masažas gali padėti įveikti skausmą ir sumažinti poreikį vartoti vaistus nuo skausmo.

Kaip dažnai lankytis masaže?

Dažnumą ir seansų ilgį galite rinktis pagal poreikį. Visuomet jį galite aptarti su masažo meistru seanso metu.

Ar masažo procedūrai reikia kokio tai specialaus pasiruošimo?

Procedūra nereikalauja jokio papildomo pasiruošimo. Ateikite patogiai apsirengę. Prieš masažą patariama nusiimti visus papuošalus ir aksesuarus, kurie gali trukdyti seanso metu. Tačiau svarbiausias reikalavimas – būkite nusiteikę gerai praleisti laiką.

Žmogaus Studija

Holistinis gydymas – naujovė Lietuvoje, bet ne pasaulyje. Žmogaus studija visas sveikatingumo paslaugas teikia dirbdama holistinės medicinos metodais. Tai reiškia, kad į žmogaus kūną ir organizmą žiūrima, kaip į visumą. Norint išgydyti ligą, reikia identifikuoti priežastį ir ją pašalinti. Tai padeda padaryti patyrusios holistinės medicinos specialistės, turinčios ilgametę patirtį. VšĮ „Žmogaus studija“ sveikatingumo ir grožio namai įsikūrę Panevėžyje, Vasario 16-sios g. 3.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Žmogaus studija paslaugos