Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Ritualas atliekamas naudojant aukštos kokybės eterinius aliejus, kurie stipriai veikia imuninę sistemą, palaiko natūralią organizmo apsaugą, veikia kraujotakos, kvėpavimo, endokrininę sistemą, taip pat virškinimo, nervų ir kt. organizmo sistemas. Šie aliejai, kuriuose yra daug antioksidantų, taip pat veikia kaip antiseptikas, pakelia nuotaiką, veikia mums kenksmingus virusus ir bakterijas. Eteriniai aliejai padidina ištvermę ir energiją, padeda atsipalaiduoti, valdyti stresą ir nusivylimą ir skatina bendrą sveikatą, gyvybingumą ir ilgaamžiškumą.

Naudojami eteriniai aliejai: čiobrelių, raudonėlių, bruknuolių, kiparisų, pipirmėčių, bazilikų, mairūnų ir keli mišiniai. Pirmiausia eteriniais aliejais paveikiamos pėdos, atliekamas Vita Fllex taškų stimuliavimas. Po to aliejai lašinami mažais lašeliais virš nugaros, kas primena lietaus lašiukus krintančius ant kūno. Tuomet eteriniai aliejai įtrinami išilgai stuburo ir nugaros raumenų. Visas procesas trunka apie valandą ir eteriniai aliejai lieka toliau veikti organizme ilgiau kaip vieną savaitę.

Raindrop technika aukštai vertinama dėl: energetinio subalansavimo, stuburo tiesinimo be intervencinių manipuliacijų, uždegimo mažinimo, raumenų atpalaidavimo, skausmo mažinimo, apsaugos nuo bakterijų ir virusų, kraujo cirkuliacijos ir medžiagų apykaitos gerinimo, imuninės sistemos stiprinimo, jausmų išlaisvinimo, detoksikacijos.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Panevėžys
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Nenaudoti kvepalų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Aromaterapinis ritualas Raindrop

35.00
Panevėžys, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 350 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 18 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Žmogaus Studija

Holistinis gydymas – naujovė Lietuvoje, bet ne pasaulyje. Žmogaus studija visas sveikatingumo paslaugas teikia dirbdama holistinės medicinos metodais. Tai reiškia, kad į žmogaus kūną ir organizmą žiūrima, kaip į visumą. Norint išgydyti ligą, reikia identifikuoti priežastį ir ją pašalinti. Tai padeda padaryti patyrusios holistinės medicinos specialistės, turinčios ilgametę patirtį. VšĮ „Žmogaus studija“ sveikatingumo ir grožio namai įsikūrę Panevėžyje, Vasario 16-sios g. 3.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Žmogaus studija paslaugos