Trumpai apie potyrį

Ritualas atliekamas naudojant aukštos kokybės eterinius aliejus, kurie stipriai veikia imuninę sistemą,  palaiko natūralią organizmo apsaugą, veikia kraujotakos, kvėpavimo, endokrininę sistemą, taip pat virškinimo, nervų ir kt. organizmo sistemas. Šie aliejai, kuriuose yra daug antioksidantų, taip pat veikia kaip antiseptikas, pakelia nuotaiką, veikia mums kenksmingus virusus ir bakterijas. Eteriniai aliejai padidina ištvermę ir energiją, padeda atsipalaiduoti, valdyti stresą ir nusivylimą ir skatina bendrą sveikatą, gyvybingumą ir ilgaamžiškumą.

Naudojami eteriniai aliejai: čiobrelių, raudonėlių, bruknuolių, kiparisų, pipirmėčių, bazilikų, mairūnų ir keli mišiniai. Pirmiausia eteriniais aliejais paveikiamos pėdos, atliekamas Vita Fllex taškų stimuliavimas. Po to aliejai lašinami mažais lašeliais virš nugaros, kas primena lietaus lašiukus krintančius ant kūno. Tuomet eteriniai aliejai įtrinami išilgai stuburo ir nugaros raumenų.  Visas procesas trunka apie valandą ir eteriniai aliejai lieka toliau veikti organizme ilgiau kaip vieną savaitę.

Raindrop technika aukštai vertinama dėl: energetinio subalansavimo, stuburo tiesinimo be intervencinių manipuliacijų, uždegimo mažinimo, raumenų atpalaidavimo, skausmo mažinimo, apsaugos nuo bakterijų ir virusų, kraujo cirkuliacijos ir medžiagų apykaitos gerinimo, imuninės sistemos stiprinimo, jausmų išlaisvinimo, detoksikacijos.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Panevėžys
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė:
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų
Kita informacija Kita informacija:
Nenaudoti kvepalų.

Atsiliepimai

Įrašų nėra

Rašyti atsiliepimą

Aromaterapinis ritualas Raindrop

27.00
Panevėžys, 1 asm.
30 Dienų
Kaina taškais: 270 taškų
Taškai už pirkinį: 14 taškų

 

D.U.K

Atsiliepimai

Įrašų nėra

Rašyti atsiliepimą