Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Pulstar Technology aparatu atliekamos procedūros taikomos tiek medicinos, tiek grožio ar sveikatos gerinimo tikslais. Presoterapija kaip gydomoji procedūra rekomenduojama norint sumažinti kojų, nugaros raumenų ir sąnarių skausmus, ypatingai po intensyvių treniruočių, stovimo darbo ar tiesiog aktyvios dienos. Presoterapijos metu stiprinami raumenys, sąnariai, sausgyslės bei kraujagyslės. Malšinami skausmai ir patinimai. Aktyvinama cirkuliacinė sistema: stimuliuojama limfos apytaka, kraujotaka, padedama pašalinti skysčių perteklių. Kadangi ši procedūra turi ir atpalaiduojamą poveikį, tai yra puiki jėgų atgavimo, nuotaikos, ir bendros savijautos gerinimo procedūra. Stimuliuodamas limfos cirkuliaciją, šis masažas efektyviai papildo kitas celiulito gydomo procedūras ir taikomas kompleksiškai duoda puikius rezultatus. Ypač efektyvus kaip paruošiamoji priemonė prieš anticeliulitinį masažą. Kitas svarbus presoterapijos ypatumas, kad masažuojama limfa greitai pašalina toksinus iš riebalinių depozitų, kurie blogina ir nuotaiką, ir odos išvaizdą bei apsunkina kūno formų ar savijautos gerinimo procesą.

Presoterapijos procedūros metu juntami švelnūs, banguojantys judesiai su pulsuojančiais paspaudimais. Procedūros metu padidinamas slėgis audiniuose, taip sumažinama audinių tinimas, sumažinamas spaudimas į venų sieneles, kas puikiai veikia kaip profilaktinė priemonė, kad nesusidarytų trombozė bei pagerinama kraujotaką. Kiekvienam pacientui parenkamas ir užtikrinamas optimalus efektyvumas kiekvieno gydomojo seanso metu, nes parenkamas būtent jam naudingiausias ir komfortiškiausias procedūros intensyvumas.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
30 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Presoterapija su Pulstar aparatu

18.00
Vilnius, 1 asm.
30 Dienų
Kaina lojalumo taškais: 180 lojalumo taškai
Gaunami lojalumo taškai: 9 lojalumo taškai
  • Perki pas mus, kaupi taškus!

Teigiamas rezultatas juntamas jau po vienos procedūros! Tačiau, siekiant efektyvesnio rezultato, rekomenduojama atlikti 10 – 30 procedūrų.

 

Kas yra presoterapija?

Presoterapija – tai mechaninis, limfodrenažinis masažas, atliekamas medicininiu Pulstar Technology aparatu. Masažuoklis tai 40 metų patirties, žinių ir tyrimų rezultatas, dirbant medicinos, grožio ir savijautos gerinimo srityse, jis sukurtas naudojant išskirtinius ir patentuotus medicinos, fizioterapijos ir grožio srityje dirbančių specialistų pasiekimus.

Presoterapija – tai metodas, kuris, veikdamas cirkuliacinę sistemą ir kitas anatomines struktūras skatina skysčių pertekliaus pasišalinimą, veninę ir limfos cirkuliaciją. Presoterapija padeda pagerinti, atstatyti kraujotaką bei šalina problemas, susijusias su ilgalaikiai pablogėjusia cirkuliacija: limfos apykaitos ir veninės kraujotakos nepakankamumas, patinimai, venų varikozė, sunkių kojų pojūtis, šąlančios galūnės.

Kam yra rekomenduojamas presoterapijos masažas?

Visų stadijų celiulitui gydyti;
Apimčių mažinimui bei kūno linijų formavimui, stangrinimui;
Relaksacijai;
Raumenų ir sąnarių skausmo mažinimui;
Šlakų šalinimas;
Profilaktiškai ar gydant polinkį į tromboemboliją;
Turint potrombozinis sindromą;
Turint trofinės opas;
Esant venų susirgimams, nepakankamumui;
Kenčiant nuo potrauminės ar pooperacinė edemos (pvz.: rankos edema po krūties ir limfmazgių operacijos);
Turint limfinę edemą (nenormalus skysčių susikaupimas pasireiškiantis patinimu );
Turint lipoedema;
Kenčiant nuo mišrios edemos formos;
Suglebusiai odai tonizuoti;
Hipertrofinių randų korekcijai;
„Sunkių kojų“ pojūčio bei įvairios kilmės kojų tinimams šalinti;
Venų nepakankamumui, varikozėms gydyti;
Esant limfos apykaitos nepakankamumui, patinimams;
Siekiant pagerina galūnių kraujotaką;
Aktyvina medžiagų apykaitą;
Siekiant sustiprinti kraujagyslių sieneles.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Masažo klinika paslaugos