Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

MeyLi klinikos kobido japoniškas veido masažas - tai prabangi grožio procedūra, skirta suaktyvinti ir atkurti optimalią sveikatą ir gerą savijautą. Įkvėptas senovės Rytų Azijos natūraliosios medicinos gydymo tradicijų, šis veido masažas sujungia senovines terapijas, pavyzdžiui, veido refleksologiją ir akupresūros taškus, kad paskatintų paties kūno gydomąjį potencialą. Jis veikia ląstelių lygmeniu, stimuliuoja veido, kaklo ir galvos raumenis, prisotina deguonimi odos ląsteles, kad jos taptų gyvybingesnės, skatina limfos drenažą ir padeda pasiekti jaunatvišką veido odą.

Ši kobido japoniško veido masažo ritualas prasideda nuo švelnaus abiejų veido pusių odos valymo. Tada švelniais ritmingais prisilietimais stimuliuojami akupresūros taškai palei veidą, kaklą ir galvą. Šis unikalus derinys padeda atsikratyti įtampos ir giliai atsipalaiduoti, o tai tikrai atgaivina jūsų dvasią. Ritualo metu taip pat atliekamos manipuliacijos palei meridianus, kurios skatina geresnę energijos tėkmę jūsų kūne.

Ši veido masažo potyris padės sumažinti raukšles, pripildyti veido ląsteles energijos pripildytomis deguonies dalelėmis, taip pat suteiks emocinę pusiausvyrą ir kartu suteiks ryškų švytėjimą, kuris gali išlikti kelias savaites po kiekvienos procedūros!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

MeyLi kobido Japoniškas veido masažas

44.00
Vilnius, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 440 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 22 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

MeyLi Klinika

MeyLi Klinika yra privati grožio ir masažo studija Vilniuj, kurią įkūrė Julija Potomachina. Julija yra profesionali kosmetologė, masažuotoja ir tarptautinės klasės SPA terapeutė, turinti ilgametę darbo patirtį ligoninėse, reabilitacijos skyriuose ir garsiausiuose SPA centruose. Po daugelio metų darbo medicinos srityje ji nusprendė atidaryti savo privačią studiją, kurioje siūlomos įvairios grožio ir masažo procedūros.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

MeyLi Klinika paslaugos