Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Naujausią grožio pramonės - nechirurginis odos paempimas HIFU 4D Ultra. Tai neinvazinė veido atjauninimo procedūra, kurios kliniškai įrodyta, kad ji veiksmingai pakelia ir patempia veido, kaklo, smakro ir iškirptės odą.

Šiai moderniai procedūrai naudojama didelio intensyvumo fokusuota ultragarso energija, tiksliai nukreipta į giliuosius struktūrinius odos audinius, todėl oda tampa stangresnė ir akivaizdžiai jaunesnė, nepažeidžiant ir nepaveikiant jos paviršiaus. Naudodami šią pažangią technologiją galėsite pasiekti natūraliai atrodančių rezultatų be jokių prastovų ar gijimo po procedūros. Rezultatus paprastai galima pastebėti palaipsniui per du-tris mėnesius ir iki šešių mėnesių po procedūros, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas.

Išbandykite pažangiausias grožio technologijas pirmaujančių estetikos specialistų. Atgaukite jaunatvišką odą ir saugiai bei veiksmingai patobulinkite savo bruožus.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

procedūra patiko, rezultatas yra, ačiū
Rašyti atsiliepimą

HIFU 4D Ultra: Nechirurginis kaktos, veido, dekoltė odos patempimas

120.00
Vilnius, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 1200 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 60 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

MeyLi Klinika

MeyLi Klinika yra privati grožio ir masažo studija Vilniuj, kurią įkūrė Julija Potomachina. Julija yra profesionali kosmetologė, masažuotoja ir tarptautinės klasės SPA terapeutė, turinti ilgametę darbo patirtį ligoninėse, reabilitacijos skyriuose ir garsiausiuose SPA centruose. Po daugelio metų darbo medicinos srityje ji nusprendė atidaryti savo privačią studiją, kurioje siūlomos įvairios grožio ir masažo procedūros.

Atsiliepimai
procedūra patiko, rezultatas yra, ačiū
Rašyti atsiliepimą

MeyLi Klinika paslaugos