Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Kobido masažas – tai vienas iš efektyviausių terapinių metodų, kurio pagalba natūraliu būdu pagerinama odos būsena ir minimizuojamas senėjimo procesas. Japoniško terapinio veido masažo technika greitais, švelniais, smūginiais, ritmiškais pirštų prisilietimais stimuliuoja nervų sistemą, ko dėka atkuriama kraujo ir limfos apykaita, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, o veidą pasiekianti energijos srovė subalansuojama ir sustiprinama, veido oda sustangrinama, išgaunamas liftingo efektas. Toks masažas efektyviai veikia senėjimo požymius, greičiau suteikia veidui stangrumo ir lygina raukšles, kadangi jo metu stimuliuojamos veido nervų galūnėlės, dėl ko pagerėja kraujotaka, limfotaka, todėl odos ląstelės gauna deguonies ir maitinamųjų medžiagų, šalinami toksinai.

Šis pagal ilgametes japonų tradicijas atliekamas masažas yra skirtas veidui, tačiau jis unikalus tuo, jog puoselėja net tik veido grožį, tačiau yra vertingas ir Jūsų sveikatai. Ypatingos masažo atlikimo technikos lemia tai, kad galite džiaugtis veiksmingais ir akivaizdžiais rezultatais kovojant su odos senėjimo požymiais. Iškart po šios procedūros oda atrodys spindinti, atjaunėjusi, jausite natūralaus veido odos “liftingo” efektą, taip pat jausite energijos bei jėgų antplūdį.

Kobido japoniškas veido masažas moterims - ideali dovana kiekvienam dailaus veido damai, trokštančiai gaivios ir jaunatviškos išvaizdos.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Šiauliai
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Kobido japoniškas veido masažas moterims

49.00
Šiauliai, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 490 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 25 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Lotos masažai kūnui ir sielai

Lotoso masažai kūnui ir sielai - tai unikali masažo patirtis, kurios tikslas - suteikti klientams atsipalaidavimo ir ramybės pojūtį. Lotoso masažai kūnui ir sielai teikia individualiai pritaikytus masažus, kad kiekvienas klientas išvyktų pailsėjęs ir atjaunėjęs.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Lotos masažai kūnui ir sielai paslaugos